text.skipToContent text.skipToNavigation

Notebook

Notebook
MARKALAR

Notebook için 0 ürün bulundu

Huawei Matebook

Huawei MateBook modelleri şık tasarımları, yüksek ekran çözünürlükleri ve hafif olmaları nedeniyle öne çıkıyor. Metalik ince çerçeveli modeller moderv premium bir görünüm sağlıyor. GDDR5 özelikli Nvidia GeForce ekran kartları görüntü işleme ve düzenlemede yüksek performans sağlıyor. Huawei telefon sektöründe adından çokça söz ettirdiği gibi bilgisayar sektörünün de büyük oyuncularından olacak gibi görünüyor. Huawei MateBook modellerinden X Pro FullView tasarımıyla oldukça beğeni toplado. Ufak bir gövde üzerinde devasa bir ekran deneyimi sunan bilgisayar sınırsız ekranıyla deverim niteliğinde bir deneyim yaşatıyor.

Huawei Bilgisayar Yorumları

Huawei laptop kullanıcıları, sahip olduğu gelişmiş ve geniş ekran özelliği nedeniyle Huawei MateBook modelini oldukça beğeniyor. Huawei laptop yorumları içinde en önemli tercih nedenlerinden birinin zarif tasarımı ve FullView özelliği olduğunu görebiliriz. 2 KG'dan daha hafif olan modelleri ince ve kolayca taşınabilir olması nedeniyle de oldukça beğeniliyor.

Huawei Bilgisayar Fiyatları

Huawei laptop fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde belirlenmiştir. Ürün fiyatları sunulan özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Huawei laptop modellerine Teknosa mağazalarından ve teknosa.com'dan ulaşmak mümkündür. Huawei bilgisayar Teknosa fiyatlarına teknosa.com'dan ve Teknosa mağazalarından ulaşılabilirsiniz. Teknosa, pek çok satış imkanı ile de müşterilere geniş seçenekler sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ürünlerin garanti süresinin uzatılabilme imkanı da mevcuttur.