Huawei Mate 20 Pro Siyah Akıllı Telefon

Kapasite
Renk
Huawei Mate 20 Pro Siyah Akıllı Telefon
Mavi
Huawei Mate 20 Pro Siyah Akıllı Telefon
Siyah
Huawei Mate 20 Pro Siyah Akıllı Telefon
Alacakaranlık

Huawei Mate 20 Pro Siyah Akıllı Telefon

Huawei Mate 20 Pro akıllı telefonu göz alıcı görüntüsü ve gelişmiş son teknolojisiyle beğenileri üzerine toplamayı başarıyor. Taşıdığı eşsiz özelliklerle benzerlerinden çok daha farklı bir deneyim sunuyor. Dış tasarımının göz alıcılığı ile sahip olduğu yüksek performansın birleşimi kullanıcılarını adeta büyülüyor. 2018’in Ekim ayında Londra’da tanıtılan Huawei Mate 20 oluşturduğu yüksek beklentiyi karşılayarak tam not almayı başardı. Huawei Mate 20’nin en gözde modeli ise Huawei Mate 20 Pro oldu.

Huawei Mate 20 Pro, kendisinden önce geliştiren Huawei modellerine göre iyileştirmeler ve yenilikler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Huawei Mate 20 Pro’nun tasarımında da önceki modellere göre değişimler olduğu görülüyor. Ön camın kıvrımlı yapıda olmasıyla tek elle tutuş özelliği konforlu hale getirilmiş. Ekran büyüklüğü, geliştirilen bu tutuş özelliği sayesinde kullanıcısını kesinlikle yormuyor. Huawei Mate 20 Pro’ da dikkat çeken başka bir özellik de ikinci hoparlörün yeri oluyor. Huawei Mate 20 Pro dahili çift hoparlöre sahip. USB Type C bağlantısının olduğu yerin hoparlör ızgarası olarak kullanıldığı görülüyor.

Huawei Mate 20 Pro’nun ilgi odağı olmasını sağlayan, önceki modellerinde olmayan ve hatta dünyada bir ilk olan, 15 Watt değerinde Qi hızlı kablosuz şarj özelliğine sahip olması. Huawei gelişmiş son teknolojisini, yeniliklerini, eşi bulunmayan özelliklerini Mate 20 Pro’da toplamış. Huawei Mate 20 Pro’yu tercih eden kullanıcılar daha önce yaşamadıkları bir akıllı telefon deneyimi yaşıyorlar.

Huawei Mate 20 Pro özellikleri

Huawei Mate 20 Pro için estetiğin teknoloji ile buluştuğu en üst noktalardan biri demek mümkün. Zarif eğrilere sahip tasarımı ve parmak izi bırakmayan 3D camı ile aerodinamik bir yapıya sahip. 6.39 inçlik geniş ekranı sayesinde telefon kullanımı keyfe dönüşüyor. IP 68 sınıfı su ve toz koruma özelliği, sıvı dökülmeleri ve sıçramalarına karşı Huawei Mate 20 Pro’yu koruyor.

Sahip olduğu yüksek teknolojik özellikler, Huawei Mate 20 Pro’nun öne çıkmasını sağlıyor. 24 MP ön kamerası ile selfie çekimleri profesyonel özelliğe kavuşuyor. Leica üçlü kamera sistemine sahip arka kamerası, sahip olduğu flaşı ile de dünyanın güzelliklerini ekrana yansıtmakta oldukça başarılı. 40MP + 20MP + 8MP çözünürlüğe sahip üçlü arka kamerası ile dünyayı daha geniş pencereden görebilmeniz amaçlanıyor. 40 MP ana RGB lensi günlük fotoğraflarda en ince detayların yakalanmasını, 8 MP telefoto lensi uzak mesafeli çekimlerde odaklanmanın arttırılmasını, 20 MP Leica lensi ise manzara fotoğraflarını en geniş açı ile yakalayabilmeyi hedefliyor. Böylece yakın mesafe çekimlerde dahi yepyeni detayları görebilmek mümkün oluyor. Yapay zeka tarafından desteklenen kamera sistemi, her çekimde en iyi doku, renk ve güzelliği gösteriyor. Farklı nesne ve sahneleri ayırt edebilen teknolojisi sayesinde renk, parlaklık ve kontrast mükemmel bir uyum içinde fotoğraflara aktarılıyor. Görüntü sabitleme teknolojisine sahip gece modu ile yüksek kontrastlı görüntülerde dahi mükemmel görüntü sağlanabiliyor. HDR özelliğine sahip video çekimi ile profesyonel film görüntüsünü yakalayabilmek mümkün oluyor.

Huawei Mate 20 Pro, sahip olduğu hız ve verimi, yüksek işlemci kapasitesi sayesinde sağlıyor. Çok çekirdekli mimari sayesinde yapay zeka hesaplamaları ve spesifik görevler yüksek performans ile kullanıcı deneyimini arttırıyor. 4200 mAh kapasiteli devasa pili sayesinde hem günlük işlerde hem de eğlence ihtiyaçlarında gerekli zamanı kesintisiz sunuyor. Huawei SuperCharge özelliği sayesinde 30 dakikalık bir şarj ile %70 oranında şarj kapasitesine sahip olunması sağlanıyor. Ters şarj özelliği sayesinde ise bataryası biten diğer elektronik cihazları şarj etmek mümkün oluyor.

Parmak izi ve biometrik yüz tanıma sistemi Huawei Mate 20 Pro ile standart olarak sunuluyor. 3D derinlik algılama kamerası ile telefon, kullanıcısını kolayca algılıyor ve kullanıma açılıyor. Yüz kimliği, kilitli uygulamalara ve kişisel verilere ulaşmak için de kullanılabiliyor.

Huawei Mate 20 Pro, PC modu sayesinde oyunları ve videoları kablosuz olarak televizyona aktarma imkanı sağlıyor. Böylece paylaşmanın keyfi en üst düzeye çıkıyor.

 

Huawei Mate 20 Pro fiyatları

Huawei Mate 20 Pro, diğer Huawei modelleri arasındaki en yüksek fiyata sahip model olarak görülüyor. Fakat özellikleri göz önüne alındığında farklı ihtiyaçları en üst düzeyde karşılama imkanına sahip. Hem estetik hem de teknolojik özellikler açısından belirlenen Huawei Mate 20 Pro fiyatı, fiyat performans açısından değerlendirildiğinde fiyatını ve beklentiyi fazlası ile karşılıyor. Huawei markasının garantisi ve kalitesi bütün modellerde standart olarak sunuluyor.

Teknik özellikler olarak emsal markalara göre oldukça büyük farka sahip olduğunu söylemek mümkün. Bu durum aynı fiyatlara sahip farklı markalar arasında Huawei Mate 20 Pro’nun öne çıkmasını sağlıyor. Huawei Mate 20 Pro akıllı telefona en iyi fiyat ve koşullarda Teknosa mağazalarından veya Teknosa.com’dan ulaşabilmek mümkün.

 

Huawei Mate 20 Pro ile Huawei Mate 20 Lite Arasındaki Farklar

Huawei Mate 20 Pro ve Huawei mate 20 Lite akıllı telefonların ikisi de markanın sağladığı garanti ve kaliteye sahip olsa da, Mate 20 Pro gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkıyor. Leica üçlü kamera sistemine sahip Mate 20 Pro, 40 MP + 8 MP + 20 MP yüksek çözünürlüğe sahip lensleri sayesinde daha yüksek kalitede görüntü imkânı sağlıyor. Mate 20 Lite modelinde ise 20 MP + 2 MP olmak üzere iki arka kamera bulunuyor.

İki akıllı telefon da Micro SD kart ile yükseltilebilir hafıza imkanına sahip olsa da Huawei Mate 20 Pro 6 GB RAM ile en zorlu programlarda bile yüksek performans sağlıyor. Huawei Mate 20 Lite modelinde ise 4 GB RAM kullanılıyor. Mate 20 Pro çoklu çekirdek sistemine sahip işlemcisi ile Mate 20 Lite modeline göre daha yüksek işlemci performansına sahip. Çoklu çekirdek sistemi, yapay zeka hesaplamalarının ve diğer spesifik görevlerin ayrı ayrı yüksek performansta yapılmasını sağlıyor. İşletim sistemi olarak Huawei Mate 20 Pro modelinde son sürüm olan Android 9.0 kullanılırken Mate 20 Lite modelinde Android 8.1 kullanılıyor.

Huawei pil teknolojisinin her iki telefonda da kullanılması, uzun süreli batarya kullanımını beraberinde getiriyor. Huawei Mate 20 Pro modelinin, pil kapasitesine bağlı olarak kullanım ömrünün daha fazla olduğu görülüyor. Mate 20 Pro modeli 4200 mAh‘lık batarya kapasitesine sahipken Mate 20 Lite modeli için bu miktar 3750 mAh olarak sunuluyor.

Her iki Huawei modelinde de parmak izi sensörü standart olarak bulunuyor. Fakat Huawei Mate 20 Pro modelinde yüz tanıma sistemi ayrı bir özellik olarak telefona eklenmiş. Yüz tanıma sistemini kilitli programlara veya kişisel bilgilere ulaşabilmek için de kullanmak mümkün.

Huawei Mate 20 Pro modelinin en önemli özelliklerinden biri IP68 sınıfı su ve toza karşı koruma özelliğinin bulunması. Bu özellik Huawei Mate 20 Lite modelinde bulunmuyor.

 

Teknosa Huawei Mate 20 Pro fırsatları

Huawei Mate 20 Pro, Türkiye’nin en büyük teknoloji perakendecilerinden Teknosa.com ayrıcalığı ile kullanıcılarına sunuluyor. Ödeme çeşitliliği ve imkanları ile bu cihaza en uygun koşullarda sahip olabilmek mümkün. Huawei Mate 20 Pro modeline ve diğer Huawei akıllı telefon modellerine Teknosa mağazalarından rahatça ulaşabilmek mümkün. Teknosa mağazaları ve Teknosa.com stok sıkıntısı yaşamadan, iade garantisi ve profesyonel müşteri hizmetleriyle kolay bir alışveriş imkânı sağlanıyor.

 


Dünyayı Yakalayın Leica Üçlü Kamera ile bir flaşı bir araya getiren ikonik kare, Mate serisinin merkezi ve basit kamera tasarımını miras alan HUAWEI Mate 20 Pro’da estetik bir imza bırakıyor. Pencereden bakarak dünyayı keşfedin. Doğal Bir Şaheser Tasarıma dönüşen düzgün eğriler ve ek yerlerine sahip, ustalıkla dövülmüş 3D cam. Avucunuzun içinde aerodinamik bir senfoni. Işığı Yakalayın Doğanın zengin renklerine hitap eden HUAWEI Mate 20 Pro’nun üç canlı rengi var. Gece mavisinin arkasından güzel bir şekilde yansıyan ışık, eşsiz Hiper Optik Desenlerin parıltısını oluşturur. Özel dokulu cam kaymaz, parmak izi bırakmaz. Sanattaki Denge Tüm sanat eserleri gibi HUAWEI Mate 20 Pro’nun çizgileri de özellikleri de simetri açısından uyumludur.Telefonun boyutuna rağmen bakışı ve dokunuşu keyfe dönüştüren ince tasarım. Dünya Sizin Oyun Bahçeniz Hayat, keşfetmekle ilgilidir. Sahilde veya yağmur altında eğlenmek için HUAWEI Mate 20 Pro’yu yanınıza alın. IP68 sınıfı su ve toza dayanıklılık1 özelliği sayesinde sıvı dökülmeleri, sıvı sıçramaları ve sıvılara batma gibi durumlar konusunda endişe etmeyin. Dünyanın ilk 7nm Mobil Yapay Zeka Yonga Seti Kirin 980'in endüstri lideri 7nm işlem teknolojisi, hız artırma ve güç verimliliğinde doğrudan performans artışı sağlıyor. Gelişmiş ve esnek CPU ve GPU çok çekirdekli mimari sayesinde cihazın görev ve işlem hızı büyük ölçüde arttı. DUAL-NPU'lardan biri büyük bir Yapay Zeka hesaplaması sunarken diğeri muazzam verimlilik sunmak için spesifik görevlere odaklanır ve kullanıcı deneyimini ciddi oranda artırır. En Yüksek Hız HUAWEI Mate 20 Pro 1733 Mbps’ye3 kadar Wi-Fi indirme hızını destekleyen dünyanın ilk 1.4 Gbps3 LTE Cat.21 akıllı telefonudur. Her zaman, her yerde hızlı ve kesintisiz bağlantının keyfini çıkarın. Hassas GPS Eşzamanlı olarak L1 ve L5 olmak üzere çift frekanstan yararlanan HUAWEI Mate 20 Pro, gökdelenler veya otoyol kavşaklarıyla dolu şehir merkezlerinde bile her zaman hedefi daha doğru ve kolayca bulmanızı sağlar. Güç Daha Uzun Ömürlü, Daha Güvenli, Daha Hızlı Devasa Kapasite Mate serisinin sembolü her zaman sürekli güçtür. Akıllı Yapay Zeka güç yönetimine sahip 4200 mAh4 kapasiteli pil günlük işlerinizi tamamlamanızı ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. Güvenilir Güç TÜV Güvenli Hızlı Şarj Sistem Sertifikasına sahip 40 W5 HUAWEI SuperCharge HUAWEI Mate 20 Pro’yu gücüne güveneceğiniz bir arkadaşınız haline getirecek. 30 dakika içinde pili %70’e kadar6 şarj edebilirsiniz. Leica Üçlü Kamera Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın Yeni Leica Üçlü Kamera Yapay Zeka tarafından desteklenen yeni Leica Üçlü Kamera, her fotoğrafta drama, doku, renk ve güzelliği ortaya çıkararak nefesinizi kesecek. Farklı senaryolar için tasarlanan 40 MP ana RGB lensi, günlük fotoğraflarda harika detayları yakalarken, 8 MP telefoto lensi uzak mesafeli çekimlerinize odaklanacak olup, yepyeni 20 MP Leica Ultra Geniş Açı Lensi manzara fotoğrafları ve makro çekimler için mükemmeldir. Ufkunuzu Genişletin Kameranın görüşünüzü sınırlamasına izin vermeyin. Leica Ultra Geniş Açı Lensi ile dar alanlarda bile etkileyici bir perspektif yakalayın. Yakınlaşın Daha önce yakalayamadığınız detayları ve sürprizleri yakalayın. Leica Ultra Geniş Açı Lensi 2.5 cm’den son derece yakın çekimler yapar. Dünyayı yeni bir perspektiften keşfedin. Yapay Zeka Tablo Fotoğrafçılığı 1500'den fazla senaryoyu ve 25 kategoriyi tanıyan güncellenmiş Yapay Zeka destekli fotoğrafçılık, şimdi bir fotoğraftaki farklı nesneleri ve sahneleri ayırt edebilir. Renkler, parlaklık ve kontrast, mükemmel bir denge ile otomatik olarak ve hassas bir şekilde ayarlanır, tablo gibi bir fotoğraf oluşturur. Geceyi Yakalayın Gelişmiş HUAWEI Yapay Zeka Görüntü Sabitleme teknolojisiyle desteklenen HUAWEI Mate 20 Pro'nun Gece Modu, düşük ışıkta manuel çekim fotoğrafları bulanıklık olmadan ve odaklayarak inanılmaz bir şekilde çeker. Gece Modu, her ortamda inanılmaz görüntüler oluşturmak için yüksek kontrastlı sahneleri dengeleyebilir. Yapay Zeka Sinema Fotoğrafçılığı Bir Yönetmen Gibi Çekin 3D Yüz Kilit Açma Doğruluk ve güvenlikte bir atılım. 30000'den fazla noktayı yansıtabilen 3D Derinlik Algılama Kamerası sayesinde, HUAWEI Mate 20 Pro sizi kolayca tanır ve yarım saniyede telefonunuzun kilidini açar. Yüz Kimliğiniz ayrıca kilitli uygulamalarınıza ve kişisel verilerinize ait özel bir ekrana, güvenli şekilde erişmeniz için de kullanılabilir. Oyuncağınıza Hayat Verin Yapay Zeka canlı modeli oluşturmak için 3D Derinlik Algılama Kamerası ile bir oyuncağı tarayın. Bununla sadece fotoğrafı çekmekle kalmazsınız, aynı zamanda masanızda hareketini ve dansını da kaydedebilirsiniz. Etkileşimin keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla paylaşın. Eğlenceli Tarafınızı Gösterin Eğlenceli 3D Canlı Emojiler ile duygularınızı doğru bir şekilde ifade edin. Ayrıca, kendi ifadelerinizle başkalarının yüz resmini canlandırmaya çalışın. Bazen paylaşılan en basit şeyler, en büyük gülümsemeyi yaşatır. Ekran İçi Parmak İzi Ergonomik tasarım ve Dinamik Basınç Algılama teknolojisi sayesinde telefonunuzun kilidini anında ve güvenli bir şekilde açmak için parmağınızı kaldırıp ekrana dokunmanız yeterlidir. Gerçek Hayatı Kucaklayın Doğanın detaylarını EMUI 9.0 ile keşfedin. Gelişmiş ve kusursuz mobil deneyim sunan arayüz ile hayata kolayca bağlanın. Kablosuz Yansıtma Kablolardan kurtulun. HUAWEI Mate 20 Pro, sunumları, oyun veya videoları anında daha büyük bir ekrana yansıtmanızı sağlar9 ve paylaşmanın keyfini en üst düzeye çıkarır. Bu PC modunda, iyi korunan gizlilikle mesaj gönderebilir veya telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Ekran
Ekran boyutu 6.39 ''
Ekran şekli Kavisli kenar ekran
Ekran türü OLED
En boy oranı 19.5:9
Dokunmatik ekran Evet
Desteklenen video modları 720p, 1080p, 2160p
Görüntülenen renk sayısı 16.78 milyon renk
Piksel yoğunluğu 538 ppi
Ekran çözünürlüğü 3120 x 1440 Piksel
Kamera
Arka Kamera Çözünürlüğü 40 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü 24 MP
İşletim sistemi yazılımı Android 9.0
Ön kamera tipi Tek kamera
Arka kamera tipi Üçlü kamera
Optik yakınlaştırıcı 3 x
Desteklenen video formatları 3GP, MP4
Desteklenen video modları 720p, 1080p, 2160p
Oto fokus Evet
Barometre Evet
Resim sabitleyici Evet
Ağırlık & Boyutlar
Ağırlık 189 g
Yükseklik 157, 8 mm
Genişlik 72, 3 mm
Derinlik 8, 6 mm
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
3G Evet
3G Standartları TD-SCDMA, WCDMA
4G Evet
4G standartları LTE
SIM kart türü NanoSIM
Yakın Alan İletişimi Evet
Bluetooth profilleri APT-X
Bluetooth versiyonu 5
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
Bağlantı
Bluetooth profilleri APT-X
Bluetooth versiyonu 5
Kulaklık bağlantısı 3, 5 mm
USB bağlantı noktası Evet
Wi-Fi Evet
USB bağlayıcı USB C Tipi
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Bluetooth Evet
Uyumlu hafıza kartları Nm
Batarya
Kablosuz şarj olma Evet
Konuşma süresi (3G) 30 Saat
Konuşma süresi (2G) 41 Saat
Bekleme süresi (2G) 502 Saat
Bekleme süresi(3G) 555 Saat
Pil performansı 4200 mAh
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Depolama birimi
Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü 256 GB
Uyumlu hafıza kartları Nm
RAM kapasitesi 6 GB
Dahili Hafıza 128 GB
İşlemci
İşlemci Kirin 980
İşlemci Çekirdek Sayısı 8
İşlemci mimarisi ARM Cortex-A76+Cortex-A55
İşlemci frekansı 2, 6 GHz
İşlemci ailesi Hi-Silicon
Klavye
Parmak izi okuyucu Evet
Bluetooth versiyonu 5
Multimedya
Desteklenen video modları 720p, 1080p, 2160p
Desteklenen ses formatları 3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV
Navigasyon
GPS Evet
Konum belirleme Evet
Destekli GPS (A-GPS) Evet
Performans
İşlemci Kirin 980
İşletim sistemi yazılımı Android 9.0
Konum belirleme Evet
İşlemci Çekirdek Sayısı 8
İşlemci ailesi Hi-Silicon
Parmak izi okuyucu Evet
Desteklenen video formatları 3GP, MP4
Wi-Fi Evet
Barometre Evet
Görüntülü konuşma Evet
Desteklenen ses formatları 3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV
Platform Android
Desteklenen video modları 720p, 1080p, 2160p
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Uyumlu hafıza kartları Nm
Hızlı şarj Evet
RAM kapasitesi 6 GB
Tasarım
Ekran türü OLED
Ekran boyutu 6.39 ''
Parmak izi okuyucu Evet
Dokunmatik ekran Evet
Uluslar arası koruma kodu IP68
Koruma özellikleri Toza dayanıklı, Sıçrama korumalı, Su geçirmez
Ürün rengi Siyah
Yüz tanıma Evet
Teknik detaylar
Ekran boyutu 6.39 ''
Ekran türü OLED
Ekran çözünürlüğü 3120 x 1440 Piksel
İşlemci ailesi Hi-Silicon
Bluetooth Evet
Ağırlık 189 g
Barometre Evet
Bekleme süresi 499 Saat
Desteklenen ses formatları 3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV
Eller Serbest (HandsFree) Evet
Flaş türü LED
Garanti kartı Evet
Hız ölçer Evet
Koruma özellikleri Toza dayanıklı, Sıçrama korumalı, Su geçirmez
Kulaklık bağlantısı 3, 5 mm
Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü 256 GB
Pil performansı 4200 mAh
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Resim sabitleyici Evet
Wi-Fi Evet
USB bağlayıcı USB C Tipi
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Uyumlu hafıza kartları Nm
Video çekim çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Platform Android
Ürün rengi Siyah
Yazılım
İşletim sistemi yazılımı Android 9.0

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
101-500 TL için max. 3 taksit,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
501-3000 TL için max. 6 taksit,(Bonus, Axess, Maximum, Bankkart (Ziraat), World),
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.(Maximum, Axess),

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında bankaların belirledikleri taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,24% 0 TL 175,45 TL 1.052,70 TL
2.000 TL 12 1,24% 0 TL 183,22 TL 2.198,64 TL
5.000 TL 24 1,24% 0 TL 249,27 TL 5.982,48 TL
7.500 TL 36 1,24% 0 TL 270,60 TL 9.741,60 TL
10.000 TL 48 1,24% 0 TL 293,00 TL 14.064,00 TL
15.000 TL 60 1,24% 0 TL 379,73 TL 22.783,80 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Huawei Mate 20 Pro Siyah Akıllı Telefon Yorumları

4,9 15 Yorum Yapıldı
5
(13)
4
(2)
3
2
1