text.skipToContent text.skipToNavigation

HP Zink Sprocket Fotoğraf Kağıdı (W4Z13A) - 5x7.6 cm - 20 Sayfa

HP Zink Sprocket Fotoğraf Kağıdı (W4Z13A) - 5x7.6 cm - 20 Sayfa

Fotoğrafları seven ve sosyal platformlarda paylaşan, ancak aynı zamanda arkadaşlarına basılı fotoğraflar vermek veya mekanlarını süslemek isteyen Y kuşağı ve gençler için idealdir.
HP ZINK™ Fotoğraf Kağıdıyla en sevdiğin anları 5 x 7,6 cm (2 x 3 inç) boyutunda lekelenmeyen, renkli anlık görüntülere dönüştür. HP Sprocket Fotoğraf Yazıcına kolayca kağıt yükleyerek ailen ve arkadaşlarınla paylaşabileceğim fotoğraflar bas.

- En sevdiğin fotoğrafları kolayca bas. Neredeyse her yerde ve zamanda paylaşılabilir 5 x 7,6 cm (2 x 3 inç) anlık görüntüler için HP ZINK™ kağıdı HP Sprocket Fotoğraf Yazıcına yerleştirmen yeterli.[1]
- Baskılarınızın arkasını soyarak fotoğraflarınızı anında çıkartmaya dönüştürün. Sırt çantalarını, koleksiyonları veya odanızı en sevdiğiniz anların yapışkanlı fotoğraflarıyla süsleyin.
- Lekelenmeyen, suya dayanıklı ve yırtılmaya karşı dayanıklı bu parlak, renkli fotoğraflar basılır basılmaz paylaşıma ve kullanıma hazırdır.


Teknik Özellikler

Özellikler
Desteklenen ürünler HP Sprocket
Ürün rengi Beyaz
Ortam ağırlığı 290 g/m²
Teknik detaylar
Desteklenen ürünler HP Sprocket
Ürün rengi Beyaz
Paket içeriği
Paket başı sayfa sayısı 20 Kağıtlar
Ağırlık & boyutlar
Ambalaj derinliği 17 mm
Ambalaj genişliği 65 mm
Ambalaj yüksekliği 124 mm
Yükseklik 124 mm
Genişlik 65 mm

Taksitli Satış Detayları

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cep telefonu ve elektronik ürün satışlarında ticari kartlar için,

Bonus kart ile 12,
Maximum, Axess ve Word kart ile 4,
Cardfinans ve Advantage kart ile en fazla 3 taksit

yapılabilmektedir.

Yorumlar (8)

HP Zink Sprocket Fotoğraf Kağıdı (W4Z13A) - 5x7.6 cm - 20 Sayfa Yorumları

0 0 Yorum Yapıldı
5
4
3
2
1