Toz Torbasız Süpürgeler Fiyatları ve Modelleri

Toz Torbasız Süpürgeler
FİYAT
Gürültü Seviyesi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Toz Torbasız Süpürgeler için 42 ürün bulundu

%14 3.699 TL 3.199 TL
%13 3.799 TL 3.299 TL
%14 2.199 TL 1.899 TL
%20 2.499 TL 1.999 TL
%17 3.599 TL 2.999 TL
%19 8.999 TL 7.299 TL
%31 1.449 TL 999 TL
%26 3.399 TL 2.499 TL
%10 999 TL 899 TL

Evinizi temizlerken en çok ihtiyaç duyduğunuz eşyalardan biri şüphesiz elektrikli süpürgeler. Elektrikli süpürgeler; benzersiz emiş güçleri, farklı yüzeyler için farklı süpürme programları ve sahip oldukları diğer teknolojilerle temizlik yapmayı kolaylaştırıyor. Yerdeki en küçük toz zerrelerini bile emen ve yok eden ürünler ile temizliği daha keyifli bir şekilde yapabilir, daha kısa sürede tüm işleri tamamlayabilirsiniz. Elektrikli süpürge modelleri arasında dikkat çeken Fakir süpürge ürünleri de gelişmiş özellikleri ve tasarımlarıyla kullanıcılara büyük fayda sağlıyor. Modern görünümleriyle dikkat çeken, ergonomik tasarımlarıyla kullanım kolaylığı ortaya koyan ürünler, aynı zamanda benzersiz bir performans sunuyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla Fakir Süpürge modelleri, en iyi temizlik yardımcılarınızdan biri hâline geliyor.

Fakir Süpürge

Fakir Süpürgeler, farklı tasarımları, çeşitli kullanım amaçlarına hitap eden özellikleri ve çok daha fazlasıyla ön planda. Güçlü motorları sayesinde uzun süreli çalışmalarda bile ilk performansını korumayı başaran ürünler, düşük enerji tüketimleriyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Ürünlerde yer alan koldan kontrol edebilme özelliği, farklı yüzeylerde değişik programlar uygulayacağınız zaman eğilip kalkma probleminin önüne geçiyor. Bu sayede Fakir Süpürge, sizi hiçbir zaman yormuyor.

Farklı torba ve filtre seçenekleri ile çeşitli tasarım şekilleriyle sunulan Fakir Süpürge modelleri ile evinizde temizlik yapmayı sevebilir; zorlu işlerinizi kısa süreler içinde tamamlayabilirsiniz.

Fakir Elektrikli Süpürge Modelleri

Fakir elektrikli süpürge modelleri arasında yerini alan toz torbasız süpürgeler, modern ve ergonomik tasarımlarıyla hem yaşam alanınıza yeniliği taşıyor hem de kullanım sırasında sizi rahatsız etmiyor. Toz torbasız Fakir süpürge modelleri, yıkanabilir filtreleri sayesinde temizlik bittikten sonra son derece kolay bir biçimde temizlenebiliyor. Entegre açma kapama düğmeleri üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilen ürünler, diğer özellikleriyle de kolay kullanım sunuyor.

Fakir süpürge dikey modellerle de dikkat çekiyor. Fakir elektrikli dikey süpürgeler, kısa temizliklerin kurtarıcısı oluyor. Yerdeki ufak kırıntıları, saç tellerini, tozları ve diğer kirleri hızlıca ortadan kaldıran ürünler, kolay döndürülen tutma sapları, Boomerang yer aparatları ve ergonomik yapıları sayesinde kullanımlarını kolaylaştırıyor. Günlük, kısa süreli temizlikler için ideal seçenekler arasında yer alan dikey süpürge modelleri, diğer tüm özellikleriyle de beğeni kazanıyor.

Şarjlı süpürge modelleri yere veya koltuklara dökülen ufak tozları toplamak için hızlı ve pratik seçenekler arasında. İkisi bir arada şarjlı dikey süpürge modelleri ise dikey süpürgenin gücünü şarjlı süpürgeyle birleştiriyor ve size benzersiz bir temizlik performansı sunuyor.

Süpürgelerin yanı sıra süpürge aksesuarları da ürünlerin performansını artıran parçalar arasında. Fakir süpürge torbası, kirleri içerisine hapsederken uzun süreli kullanım olanağı da sunuyor. Kısa sürede dolmayan, geniş kapasiteli bu torbalar ile süpürgeyi daha verimli kullanabilirsiniz.

Fakir süpürge hortumu ve Fakir süpürge borusu kirleri hızlıca emip torbaya aktarırken Fakir süpürge ucu ise yeri en iyi şekilde süpürebilmenize yardımcı oluyor. Tüm süpürge modelleriyle Fakir elektrikli süpürgeler beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Fakir Süpürge Fiyatları

Fakir süpürgelerin fiyatları modellere, tasarım özelliklerine ve diğer teknolojilere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda ürünler, kampanya ve indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlara kullanıcılara sunulabiliyor. Farklı teknolojik özellikleri kullanıcılara sunan Fakir Elektrikli Süpürge modelleri ile temizlik yapmak teknolojiyle buluşuyor ve hayatınıza bambaşka bir kolaylık ekleniyor.

Temizlik yapmayı kolaylaştırmak istiyorsanız hemen siz de Teknosa'da yer alan Fakir Süpürge modellerini inceleyebilirsiniz. Ürün çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü kolayca seçebilir; ürün özelliklerini gözden geçirebilir ve Teknosa avantajlarıyla hayatınıza yeniliği ve kolaylığı dahil edebilirsiniz.