Mağazadan Al Seçeneği İle Sepette 1.424,05 TL

Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Epson EcoTank L3151 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct Tanklı Yazıcı

%10
İNDİRİM
1.659 TL
1.499 TL
4 x 374,75 TL = 1.499 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Genişletilmiş Ek Garanti
1 Yıl Tekno Garanti 299,00 TL
2 Yıl Tekno Garanti 379,00 TL
3 Yıl Tekno Garanti 539,00 TL

2 yıllık üretici garantisi bittikten sonra uzatılmış garanti olarak devreye giren, ürünün garantisini 5 yıla kadar uzatabileceğiniz bir hizmet sözleşmesidir. Tekno Garanti Nedir?

Epson EcoTank L3151 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct Tanklı Yazıcı

Ofisinizde çoklu tarayıcı, fotokopi ve yazıcı ihtiyaçlarınız için multi-fonksiyonel ve uzun ömürlü bir ürün istiyorsanız, Epson EcoTank L3151 tarayıcı aradığınız tüm özellikleri bünyesinde barındıran teknik donanımı ve rakiplerini kıskandıran şık tasarımı ile burada sizi bekliyor.

Epson EcoTank L3151 Tarayıcıyı Neden Almalıyım?

Epson EcoTank L3151, özellikle kalabalık ofislerde yoğun bir şekilde fotokopi, faks, tarama ve yazdırma işlemlerinin yapıldığı alanlarda harikalar yaratması ile biliniyor. Cihaz, birbirinden etkileyici görevsel özellikleri ile kullanıcısının taleplerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Eğer siz de ofisiniz için hem kullanışlı, hem pratik, hem de işlevsel bir tarayıcı arayışı içindeyseniz, Epson L3151 tam size göre. Tarayıcının etkileyici özellikleri arasında üç yıl yetecek kadar mürekkep barındırabilme özelliği öne çıkıyor. Güvenle kullanabileceğiniz bir yazıcı olan bu model, 3 yıl uzatılmış Epson garantisi kapsamında geliyor ve size uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir cihaz sözü veriyor. Bununla birlikte Epson EcoTank L3151 yazıcının aynı zamanda ultra düşük maliyetli baskı teknikleri ile çalışıyor olması da kullanıcıları tarafından takdir topluyor. 8.100 sayfaya kadar siyah, 6.500 sayfaya kadar ise renkli baskı almanıza olanak sunan güçlü Epson EcoTank L3151 kartuşu, uzun vadede yazıcı maliyetlerinizden ciddi ölçüde tasarruf etmenize imkan sunuyor. Yeni nesil mürekkep doldurma sistemi bulunan cihazda gelişmiş mürekkep şişeleri bulunuyor. Bu son teknoloji şişler sayesinde cihazın kartuşunu temiz ve sorunsuz bir şekilde doldurabiliyor ve sayısız kere yeniden kullanabiliyorsunuz. Bütün bunlara ek olarak Epson EcoTank L3151 fotokopi + tarayıcı + Wifi Direct tanklı yazıcı, dahili kablosuz ağ bağlantısı sayesinde sadece bilgisayarlar üzerinden değil, ağa bağlı mobil cihazlar üzerinden de yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

L3151 kullanımında dikkate almanız gereken birden fazla mühim nokta bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, cihaz ile birebir uyumlu bir kartuş kullanıyor olmaktan geçiyor. EcoTank L3151, 3'ü 1 arada bir kullanım sunduğundan kartuş bakımından kaliteli ve cihaz ile yüzde yüz uyumlu bir alternatife ihtiyaç duyuyor. Cihaz ile kullanılması önerilen kartuş modellerinin dışında bir ürün kullanmayı seçtiğinizde cihaza zarar verme ihtimaliniz artıyor. Bu nedenle Epson EcoTank L3151 tarayıcınızı kullanırken Epson EcoTank L3151 modeline uygun olarak üretilen renkli ya da siyah beyaz kartuşları tercih etmeniz tavsiye ediliyor. Epson EcoTank L3151 kullanımında dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus da kullandığınız kağıt ve kalitesi. Yazıcınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalıştırmak ve istenmeyen problemlerle karşı karşıya kalmamak için kaliteli ve yazıcı gereksinimlerinize uygun kağıtlar kullanmanız gerekiyor. Kullandığınız kağıtların boyut seçimi de bir hayli önemli. Hangi ebatta bir baskı elde etmek istediğinize bağlı olarak cihazın kağıt yerleştirme haznesini ayarlayabilir, kağıdın boyutlarına denk gelecek şekilde ayarlama yaptıktan sonra baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yanlış ebatlarda, uzunlukta ya da kalınlıkta kağıtlar seçmek ve kullanmak, cihaz içerisinde kağıt sıkışmalarına yol açabiliyor ve uzun vadede ürünün motoru dahil olmak üzere önemli parçalarına zarar verebiliyor. Epson EcoTank L3151 kullanımında ürünü nereye yerleştirdiğinizin de önemi büyük. Cihazın en iyi şekilde performans gösterebilmesi için onu tamamen düz ve pürüzsüz bir zemine yerleştirmeniz, mümkünse yerden yüksek, bel hizasında bir noktada konumlandırmanız ve kullanım talimatlarına birebir uyacak şekilde kullanmanız gerekiyor. Bu tüyolara dikkat ettiğiniz takdirde siz de L3151 Epson ürününüzün tadını uzun yıllar güvenle çıkarabilirsiniz.

Epson EcoTank L3151 Fotokopi + Tarayıcı + Wifi Direct Tanklı Yazıcı Kimler için Uygun?

Epson EcoTank L3151 Wifi mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu yazıcı, özellikle kurumsal ofis ve işyeri kullanımları için büyük ölçüde uygunluk gösteriyor. Ürünün aynı anda hem yazıcı, hem tarayıcı, hem de fotokopi özelliklerini barındırması, yüklü miktarda evrak işlerinin ve belgelemelerin gerçekleştiği ofis ortamlarında harikalar yaratmasına vesile oluyor. Epson EcoTank L3151 yazıcı ile dilerseniz bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan anında çıktı alabilir, taramak istediğiniz dosyaları taratarak seçtiğiniz cihaza gönderebilir ya da istediğiniz miktarda fotokopi alabilirsiniz. Tek bir cihaz üzerinden bunların hepsini kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilir, ofisteki çalışanlarınızın daha verimli bir şekilde iş süreçlerini yürütmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Elbette Epson EcoTank L3151 yazıcı sadece ofis kullanımı ile sınırlı kalmıyor. Eğer evden çalışıyor ve işiniz gereği fotokopi, baskı ve tarama gibi işlemleri düzenli olarak gerçekleştiriyorsanız, siz de evinize profesyonel tarzda bir Epson EcoTank L3151 tanklı Wifi yazıcı satın alarak işlerinizi kolaylayabilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Epson EcoTank L3151 yazıcı ve tarayıcı, pek çok inovatif özelliği ile ön plana çıkmayı başarıyor. Teknolojiyi en verimli biçimde kullanmanıza imkan tanıyan Epson EcoTank L3151, 100 kağıt giriş kapasiteli haznesi ile tek seferde hacimli bir kullanım olanağı sunuyor. Mac ve Windows başta olmak üzere piyasadaki tüm PC ve laptop modelleriyle uyum gösteren cihaz, Wifi destekli olduğu için aynı zamanda akıllı telefonlara da bağlanabiliyor ve bu kanallar üzerinden baskı yapabilmenizi sağlıyor. Mürekkeplerin kağıdın arka kısmına geçmesini önleyen özel teknolojisi sayesinde ise kağıtlarınızı en efektif biçimde kullanabiliyorsunuz. Cihazın elektrik tüketimini ve enerji sarfiyatını minimize eden çalışma teknolojisi, uzun vadede maliyet açısından da kullanım avantajı yaratıyor. Epson EcoTank L3151 fiyat bakımından özellikle uzun vadeli bir ürün olarak satın alındığında da bütçe dostu rakamlarla tüketicisinin karşısına çıkıyor. Birden fazla işlevi aynı anda yerine getirebilen fonksiyonel yapısı, önlü arkalı fotokopi çekebilme özelliği, geniş mürekkep şişelerinin sunduğu tasarruf olanağı ve fotoğraf baskısı alabilme fonksiyonu da Epson EcoTank L3151 tarayıcının çokça tercih edilmesine sebep olan diğer öne çıkan özellikler arasında. Güncel Epson EcoTank L3151 yorumlarını buradan inceleyerek siz de hemen bu ürünü Teknosa güvencesiyle satın alabilirsiniz.


Üç yıl yetecek kadar mürekkep1: 82 kartuşa eşdeğer mürekkep dahildir2


Ultra düşük maliyetli baskı: 8.100 sayfaya kadar siyah ve 6.500 sayfaya kadar renkli baskı alın3


Yeni nesil mürekkep doldurma sistemi: Gelişmiş mürekkep şişeleriyle sorunsuz ve temiz doldurmanın keyfini çıkarın


Wi-Fi, Wi-Fi Direct ve uygulamalar: Mobil cihazlardan yazdırın


3'ü 1 arada: Baskı, fotokopi, tarama ve marjsız fotoğraf baskısı


Stil, verimlilik ve mobil baskı mı istiyorsunuz? Wi-Fi ve Wi-Fi Direct özellikli kompakt 3'ü 1 arada EcoTank, göz alıcı bir kumanda paneliyle her açıdan ön plana çıkıyor. Bu güvenilir kartuşsuz yazıcıda gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve kullanımı kolay mürekkep şişeleri bulunur. Üç yıllık mürekkep sayesinde mürekkep maliyetlerinden %90'a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Ultra düşük maliyet Tam üç yıl – L3151 için mürekkep satın almadan üç yıl boyunca çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu, mürekkep maliyetlerinden %90'a kadar tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Dahili mürekkep sayesinde sayfa başına son derece düşük maliyetle 8.100 sayfa siyah ve 6.500 sayfa renkli baskı alın. Kartuşsuz baskı 82 kartuşa eşdeğer mürekkep sayesinde EcoTank yazıcı ile doldurma işlemleri arasında daha uzun süre çalışabilirsiniz. Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tanklarıyla kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldırırsınız. Yeni nesli keşfedin Yazıcının ön tarafına yerleştirilen mürekkep tankı sayesinde bu yeni tasarım kompakttır, dolum için erişimi kolaylaştırır ve mürekkep düzeylerini net bir şekilde görmenizi sağlar. Sıçrama ve kirlilik riskini en aza indiren geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahiptir. Yeni şişeler, sadece doğru tankların ilgili renkle doldurulmasını sağlayan bir mekanizma oluşturur. Hemen her yerde baskı alın Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile yazıcınız, Epson iPrint uygulamasını kullanarak yazdırılacak olan belgeleri akıllı cihazlardan alabilir.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Ambalaj derinliği 450 mm
Ambalaj genişliği 417 mm
Ambalaj yüksekliği 268 mm
Paket başına miktar 1 adet
Ağırlık 3900 g
Yükseklik 179 mm
Genişlik 375 mm
Derinlik 347 mm
Özellikler
USB bağlantı noktası Evet
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
Baskı teknolojisi Mürekkep püskürtmeli
Dahili ekran Hayir
Energy Star onaylı Evet
Güç kablosu dahil Evet
Kullanım kılavuzu Evet
Menşe ülkesi Filipinler
Wi-Fi Evet
Ürün rengi Siyah
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.499 TL 1.499 TL
2 749,50 TL 1.499 TL
3 499,60 TL 1.499 TL
4 374,70 TL 1.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.499 TL 1.499 TL
2 749,50 TL 1.499 TL
3 499,60 TL 1.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.499 TL 1.499 TL
2 749,50 TL 1.499 TL
3 499,60 TL 1.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.499 TL 1.499 TL
2 749,50 TL 1.499 TL
3 499,60 TL 1.499 TL
4 374,70 TL 1.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.499 TL 1.499 TL
2 749,50 TL 1.499 TL
3 499,60 TL 1.499 TL
4 374,70 TL 1.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.499 TL 1.499 TL
2 749,50 TL 1.499 TL
3 499,60 TL 1.499 TL
4 374,70 TL 1.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.499 TL 1.499 TL
2 749,50 TL 1.499 TL
3 499,60 TL 1.499 TL
4 374,70 TL 1.499 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Epson EcoTank L3151 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct Tanklı Yazıcı Yorumları