Çok Satanlar

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115042221
 • En geç 03 Ekim Salı günü kargoda
Satıcı: TEKNOSA
Ek Garanti İster misiniz?
19.999 TL
19.999 TL
Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
21.899 TL
Satıcı
23.895 TL

Ürün Açıklaması

Dyson V12 şarjlı süpürge ile her yere erişip temizlik yapabilirsiniz! Kablosuz teknoloji ile donatılan bu modeller, yüksek pil ömrü ile de beraber evin her köşesini kesintisiz bir şekilde süpürmenizi sağlıyor. Siz de hemen Teknosa'da Dyson V12 özelliklerini keşfedebilir, kendinize gelişmiş yepyeni bir şarjlı süpürge alabilirsiniz!

Dyson V12 Şarjlı Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Dyson V12 Detect Slim Absolute şarjlı süpürge, kablolu ortadan kaldırması sayesinde her yere erişebilmenizi sağlıyor! Tezgah altları, kanepe ya da araç koltuğu, dolap üstü gibi erişilmesi güç noktaları da böylece rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kablosuz teknolojisi sayesinde çok yönlülük sunan Dyson V12 süpürgeler, markanın aynı zamanda en güçlü kablosuz süpürgesi olarak da tanıtılıyor. Bu açıdan Dyson V12 batarya ömrü ne kadar bakıldığında; cihaz 60 dakikaya ulaşan şarj süresine sahip. Bununla beraber, sunulan bu veri eco modda çalışırken geçerli olup güç modu, zemin türü gibi şartlara göre de değişkenlik gösterebiliyor. Görünmeyen tozları dahi görünür hâle getirebilen Dyson V12 Absolute, gerektiğinde emiş gücünü de otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bunu da sürekli toz partiküllerini saymasına ve büyüklüklerini ölçebilmesine borçlu. Bu sayede süpüreceğiniz alandaki tozlara göre bir ayarlama yapmanıza gerek kalmıyor. Süpürge, bunu sizin için kendiliğinden gerçekleştirebiliyor. Şayet evinizde kedi, köpek gibi bir evcil hayvan ile beraber yaşıyorsanız da bu modeller sizin için ideal. Bunun nedeni ise cihazdaki Motorbar temizleme başlığı ve diğer aksesuarlar. Bunlar sayesinde evcil hayvanınızın eriştiği yerleri de derinlemesine temizleyebilirsiniz. Son olarak; sahip olduğu tam yalıtımlı filtre sistemi sayesinde de 0,3 mikron kadar küçük mikroskobik partiküllerin %99,99’unu hapsetmek çocuk oyuncağı. Böylece dört dörtlük bir temizlik yaparken dışarıya da daha temiz hava verebiliyor.

Dyson V12 Detect Slim Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Öncelik kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere göre ürünün kutu içeriği şu şekilde: Kablosuz süpürge, boru, şarj cihazı, bir veya birden fazla temizleme başlığı, yedek tak - çıkar batarya, duvar askı ünitesi, kombinasyon başlığı ve aralık temizleme başlığı gibi aksesuarlar. Verilen bilgilere göre de bazı aksesuarlar pakete dâhil olmayabilir. Parça hâlinde gelen cihazı monte etmek de son derece kolay. Cihazın motor kısmı ile boru kısmını birbirine rahatça entegre edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken motorun aşağı bakan bölümündeki boşluğa boruyu yerleştirmeniz. Ardından farklı başlıklar ve aksesuarları da borunun ucuna takarak süpürmeye başlayabilirsiniz. Açma - kapama işlemi içinse cihazın motor kısmındaki kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz. Cihazı bu şekilde açtığınız zaman LCD ekran da açılıyor. Cihazdaki güç modlarından bahsetmek gerekirse; Dyson V12 eco mod, auto / med mod ve boost mod seçeneklerine sahip. Eco mod, maksimum çalışma süresine erişmenizi sağlarken auto / med mod ise emiş gücünü toz seviyelerine göre otomatikman ayarlayabiliyor. Bunun içinse temizleme başlığını veya antitangle mini motorhead başlığını cihaza takmanız gerekiyor. Son olarak boost mod ise zemindeki kirleri derinlemesine, yoğun bir şekilde temizlemeniz için tasarlanıyor. Tüm bunları yönetebilmeniz için sunulan ayar düğmesi ise, cihazın motor kısmında konumlanıyor. Ayarlar menüsüne gitmek için bu düğmeye menü ekranı gelene dek basılı tutabilirsiniz. Sunulan LCD ekran sayesinde de temizleme modu, kalan çalışma süresi, filtre bakımı ve tıkanıklık gibi bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Cihazın nasıl şarj edilebileceğine gelince; öncelikle yeni aldığınız makinenizi ilk kullanımın öncesinde tamamen şarj etmeniz önemli. Süpürgenizi, şarj cihazına doğrudan ya da şarj ünitesi ile beraber bağlayabilirsiniz. Bataryanın her iki yanında mavi LED'ler bulunuyor. Bu LED'ler, şarj devam ederken yanıp sönüyor. Batarya tamamen şarj olduğunda ise her iki LED de 5 saniye boyunca yanıyor. Ekranda "%100" ibaresini gördüğünüzde batarya da tam olarak doluyor. Tak - çıkar bataryayı değiştirmek içinse tutma kolunda yer alan serbest bırakma düğmesine basabilirsiniz. Ardından bataryayı, makinenizden kaydırarak nazikçe çıkarabilirsiniz. Bataryayı tutma yeri ile aynı hizaya getirin ve kaydırıp yerine oturtun. "Tık" sesini duyuncaya dek ittirin. Son olarak hazneyi boşaltmak için de kolun tepesinde bulunan kırmızı serbest bırakma düğmesine basın ve boruyu hazneden çıkarın. Makineyi aşağı doğru tutun ve kırmızı renkli serbest bırakma düğmesine sertçe basın. Böylelikle hazne aşağıya doğru kayarken içindekileri temizliyor ve hazne tabanı açılıyor. Hazneyi boşaltırken de toz geçirmez bir torbadan yardım almayı unutmayın.

Kimler İçin Uygun?

Dyson V12 yorum ve geri bildirimlerinden de hareketle; markanın bu üstün modeli geniş bir kullanıcı kitlesini yakalamayı başarıyor. Tak - çıkar batarya sistemi, süpürgenize dair tüm verilere ulaşacağız LCD ekran, yıkanabilir filtre gibi özellikler kolay bakım ve kullanım noktasında öne çıkıyor. Bu açıdan, kendisine pratik bir şarjlı süpürge arayanlar için bu modeller nokta atışı seçim olabiliyor. Kablosuz teknolojisi sayesinde erişilmeyecek yer bırakmayan model, böylece koltuklardan dolap üstlerine, tezgah altlarından masaya kadar her yeri tertemiz yapmanızı sağlıyor. Anti-tangle özellikli konik fırça ise uzun saçları, evcil hayvan tüylerini kolayca toplayabiliyor. Bu açıdan kedi, köpek gibi evcil hayvanı ile beraber yaşayanlar için de Dyson V12 gayet uygun. Siz de Dyson V12 satın almak için hemen sayfamızda harekete geçebilirsiniz!

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Dyson V12 modelinin öne çıkan birden çok özelliği var ve bunlar kullanıcıların beklentilerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin, Root Cyclone teknolojisi ozları hava akışından almak için 100.000 g'ye kadar güç üretebiliyor. Piezo sensörü ise toz partiküllerini sürekli olarak sayıp büyüklüklerini ölçebiliyor. Bu sayede gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak ayarlayabiliyor. Cihazın sahip olduğu Dyson Hyperdymium motor ise dakikada 125.000 devre kadar dönerek üstün performans sergileyebiliyor. Işıklı temizleme başlığı ise LED ışıklara sahip olup karanlık ve dar alanlara hâkim olmanızı kolaylaştırıyor. Uzatma hortumu ise kullandığınız herhangi bir başlığı 61 cm'ye kadar esnetebiliyor. Siz de Dyson V12 fiyat ve özelliklerini keşfedebileceğiniz sayfamızda hemen alışverişe başlayabilir, kendinize gelişkin bir şarjlı süpürge alabilirsiniz.


Dyson, sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirir. Piezo sensörü, sürekli olarak toz partiküllerini sayar ve büyüklüklerini ölçer; gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırır. LCD ekran, nelerin yakalandığını gerçek zamanlı olarak gösterir.

Dyson'ın en güçlü, kompakt kablosuz süpürgesi
60 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü.

Dyson'ın en yeni Anti-tangle teknolojisi
Dyson tasarımı Motorbar™ temizleme başlığı ve aksesuarlar, evcil hayvanların keşfettiği her yere ulaşmak ve derinlemesine temizlemek için tasarlandı.
Daha temiz bir ev için yardımcınız.

Dyson, normalde göremediğiniz partikülleri tespit eder
Doğru açıyla yerleştirilmiş ışık, sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirir. Gözünüzden hiçbir şey kaçmaz.

Mikroskobik toz partiküllerinin ölçümünü yapar
Piezo sensörü, sürekli olarak toz partiküllerini sayar ve büyüklüklerini ölçer; gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırır.

Derinlemesine temizliğin kanıtı
LCD ekran nelerin yakalandığını gerçek zamanlı olarak göstererek derinlemesine temizliğin kanıtını sunar.

Dyson Hyperdymium™ motor
Güçlü ve hafif dijital motor, mikroskobik tozları ve büyük kirleri çekmek için dakikada 125.000 devre kadar döner.

Root Cyclone™ teknolojisi
11 helezonik siklon, tozları hava akışından almak için 100.000 g'ye kadar güç üretir. Yani, emiş gücünde azalma yaşanmaz.

Yüksek enerjili batarya
Tak-çıkar batarya, evinizin dört bir yanını temizleyebilmeniz için 60 dakikaya kadar azalmayan güç sağlar.

Çok katmanlı filtrasyon
Dyson'ın tam yalıtımlı filtrasyonu 0,3 mikron kadar küçük mikroskobik partikül ve alerjenlerin %99,99’unu hapseder, daha temiz hava verir.

Karbon fiber iplikler
Antistatik siyah karbon fiber iplikler, ince tozları sert zeminlerden toplar.

Her yeri temizlemek için gereken güç
Kablosuz Dyson teknolojisinin çok yönlülüğü evinizi temizlemeyi kolaylaştırır. Zeminler, ulaşılması zor yerler ve yataklar için güçlü temizlik.

Işıklı temizleme başlığı
25 cm genişliğindeki bu temizleme başlığı, yumuşak naylon ve antistatik karbon fiber ipliklere sahiptir. İnce tozları sert zeminlerden ve dar aralıklardan kolayca alır. Kompakt tasarımıyla mobilya altlarını kolayca temizler.

Motorbar™ Temizleme başlığı tüm zemin tiplerini derinlemesine temizler
Naylon kıllar, halılardaki kirleri söker. Antistatik siyah karbon fiber iplikler, ince tozları sert zeminlerden toplar.

Anti-tangle mini motorhead. Uzun saçları ve evcil hayvan tüylerini toplar. Hızlıca.
Anti-tangle özellikli konik fırça, saçları doğrudan hazneye yollar. Küçük alanlar için motorlu başlık.

Tek düğmeyle güç kontrolü
Enerji tetiğine basmaya gerek yok. Engellerin etrafında temizlik yaparken kolayca el değiştirebilirsiniz.

Üç farklı güç modu
Auto mod akıllıca ayarlama yaparak güç ve çalışma süresini optimum dengede tutar. Eco mod kapsamlı temizlik için daha uzun çalışma süresi sunarken, Boost mod hızlı ve yoğun temizlik için idealdir.

Duvar askı ünitesi
Duvar ünitesinde şarj edilen Dyson V12 Detect™ kablosuz süpürge bir sonraki temizliğe hazır.

Temassız hazne boşaltma
Boşaltma mekanizması, tozu ve kirleri tek bir hareketle dışarı atar.

LCD ekran
Anlık çalışma süresi, bakım uyarıları, güç modu ve batarya ömrü dâhil olmak üzere performansı gerçek zamanlı olarak raporlar.

Kolay bakım
Toz birikiminin engellenip Dyson kablosuz süpürgenin performansının korunması için filtre ve Fluffy™ silindir fırça yıkanarak, hazne ve başlıklar silinerek temizlenebilir.

Tak-çıkar batarya
Tek düğmeye basarak bataryayı değiştirin ve çalışma süresini ikiye katlayın. (Yedek batarya ayrıca satın alınabilir.)


Şarj Süresi Yıkanabilir Filtre Ağırlık Dahili Ekran
4 Evet 2200 Evet
Derinlik Duvara Monte Genişlik Yükseklik
252 Evet 250 1264
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

1.000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 1.000 TL altı işlemlerde ise 29,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar hariç) sadece İstanbul için saat 16:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti hafta içi 2.000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 2.000 TL altındaki siparişleriniz için 49,90 TL'dir. Hafta sonu siparişleriniz için 69,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi – Pazar hariç) İstanbul dahil 23 ilimiz'den saat 14:00' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 29,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız ürünlerinizi (satılabilirliğin kaybetmiş ürünler hariç) kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde cezai şart ödemeksizin iade edebilirsiniz. Ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

Mesafeli Sözleşmeler yönetmeliğinde yer alan Cayma Hakkının İstisnaları maddesi uyarınca tüketici aşağıdaki ürünlerde cayma hakkını kullanamaz: a) Satılabilirliğini kaybetmiş ürünler (vakumlu/jelatinli ambalajı açık/yırtık ürünler, sim kart takılmış cep telefonu ve cep bilgisayarları b) kurulumu yapılmış LCD TV, PC, Notebook vb cihazlar c) kartuşu açılmış yazıcı, faks makinesi, ambalajı açılmış tek kullanımlık ürünler, kulaklık, yazılımlar vb, d) satışı Operatör Temlikli/Sözleşmeli yapılan ürünler e) ambalajı açılmış kişisel bakım ve hijyen ürünleri e) tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler f) çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler g) tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler h) tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler ı) malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri k) ambalajı açılmış yazılım ve/veya oyun CD'si l) tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri,baskül vs.) ile sarf malzemeleri (toner, kartuş...vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade alınabilmektedir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Değişim işlemleriniz de size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır. Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge
5.0
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.