DYSON Süpürgeler Fiyatları ve Modelleri

Süpürgeler
MARKALAR
FİYAT
STOK DURUMU

Süpürgeler

  için 3 ürün bulundu
DYSON
1.299 TL
SADECE MAĞAZADA
1.299 TL

Dyson elektrikli süpürge alanında sunduğu yenilikçi ürünlerle tanınıyor. Ürettiği teknolojier, yeni nesil sistemler, üstün temizlik gücü ile dünyanın birçok ülkesinde ilk tercih olan marka, James Dyson tarafından kuruldu. Yalnız elektrik süpürgesi ile değil, saç şekillendirici ve kurutma özellikli ürünleriyle de tanınan Dyson, modellerinde kaliteli hizmet ve pratikliğe cevap veriyor. Süpürgeler; kompakt tasarımları, az yer kaplamaları, değiştirilen başlıkları ve fonksiyonel özellikleriyle temizliğe pratiklik kazandırıyor. Aynı zamanda hafif olan ürünler, özel filtre eklentileriyle dışarı toz saçılmasına da engel oluyor. Süpürme eylemi Dyson ürünleri ile daha zahmetsiz, hızlı, kolay ve etkili hale geliyor. Ürünler, şeffaf gövdeleri, toz torbasız özellikleriyle yeni bir estetik anlayışı müjdelerken rakiplerine de örnek oluyor. Tozu, kiri arındırırken yüksek performans sergilediği için üst düzey hijyen sunan Dyson elektrik süpürgesi çeşitleri, evcil hayvanlarla evlerini paylaşan, alerji sahibi olan kullanıcıların adeta kurtarıcısı oluyor.

Dyson Süpürge Modelleri

Dyson süpürge modelleri arasında robot süpürgeler, dikey süpürge seçenekleri, Dyson kablolu süpürge çeşitleri ve şarjlı alternatifler yer alıyor. Robot süpürgeler, kullanıcıyı yormadan evi tek başına süpürürken özellikle evcil hayvanı olan veya çocuk sahibi kişilerin düzenli temizlik ihtiyacını karşılamaya yardım ediyor. Yerlerin daha uzun süre temiz kalması için ara ara robot süpürgenin toz haznesini temizlemek yeterli oluyor. Dyson elektrikli süpürge seçenekleri içinde en sevilenlerden olan dikey modeller, detaylı temizlik için illa kablolu süpürgeye ihtiyaç olduğu ön yargısını yıkıyor. Yüksek motor gücü sunan Dyson şarjlı süpürge modelleri, tozu hızlıca çekip hazneye hapseden ve dışarı vermeyen özellikleriyle dikkat çekiyor. Dyson dikey süpürge tasarımları tozun girdiği her yere kolaylıkla ulaşarak farklı zeminleri, hatta tavanları bile tozdan arındırıyor. Markanın en gözde ürünlerini tanıyarak seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Dyson süpürge v11, akıllı özellikleriyle zemini tanımlayıp ona göre güç gösteriyor. Akıllı modlar, farklı görevleri en iyi şekilde yerine getirmeyi sağlıyor. Çok yönlü temizlik için tasarlanan Dyson süpürge v8, 40 dakikaya kadar çalışma imanı sunarak temizliği tek seferde bitirmeye yardım ediyor. Cyclone teknolojisi ürünü olan Dyson süpürge v10 ise torklu başlık sayesinde halılarda ve sert zeminlerde bile etkin temizlik performansı sergiliyor.

Dyson Süpürge Özellikleri

Dyson süpürge ürünleri, iyi bir cihazın güçlü bir motora sahip olması gerektiği bilinciyle tasarlanıyor. İhtiyaç duyulan gücü sağlayacak motor için havacılık ve uzay teknolojilerinden ilham alan marka, kasa malzemesinde ise yüksek titreşim dayanıklılığı ve esneklik vadeden kaplama sunuyor. Yüksek yoğunluklu pistonlar hava akışını kanalize ederken verimliliği bir adım öteye taşıyor. Hafif ve güçlü şaft arayışı seramik merkez ile sonuçlanıyor. Dyson her yeni modelinde daha küçük motor, daha az ses, daha iyi verim anlayışıyla çalışıyor. Doğrusal hava akışı kullanan, çek çıkar özellikli toz haznesi ile pratiklik kazanan modeller, ileri teknoloji filtrasyon ile beklentilerin de ötesine geçiyor. Tek bir batarya süpürme işlemine ne kadar dayanabilir diye sorarak hazırlanan Dyson süpürge makinesi modellerinde yüksek emiş gücünden ödün verilmeden daha fazla güç tasarrufu hedefleniyor. Dyson'ın akıllı güç yönetimi sistemi, tüm bu özelliklerle birleşince elektrikli süpürgelerde ezber bozuyor. Dyson süpürge kablolu bir modelin performansını kablosuz alternatiflere de taşımanın gururunu taşıyor. Kablolu modeller ise uzun kabloları, hafiflikleri, kolay hareket ettirilebilen tekerlekli tasarımları ve yüksek manevra kabiliyetleri ile rakiplerinden ayrılıyor. Süpürgeler, yalnızca evler için değil kafeler, restoranlar, ofisler ve endüstriyel alanlar için de temizlikte tercih ediliyor. Temizlik profesyonellerinin gözdesi olan marka, etkili temizliğin karşılığı olarak görülüyor.

Dyson Süpürge Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılar, Dyson'dan aldıkları verimden övgüyle bahsediyor. Süpürgelerin ihtiyaçlara tam karşılık vermesi yalnızca motor gücüyle değil ek başlıklarıyla da ilişkilendiriliyor. Dyson süpürge başlığı, onlarca seçenek bulunduruyor. Dar alanlardan sert zeminlere, hayvan tüyleri temizliği için hazırlanan modellerden minder aralarının tozdan arındırılması için tasarlanan alternatiflere kadar birçok farklı başlık kullanıcıların en iyi performansı alabilmesi için sunuluyor. Kullanıcıların seçim yaparken modelleri özenle incelemesi, ilgili başlıkları da alması memnuniyet için gerekli görülüyor. Dyson imzalı her model, farklı beklentiler için tasarlanıyor. Ürün seçerken modellerin özelliklerini, kullanım alanlarını, avantajlarını, uyumlu başlıklarını dikkatle inceleyebilir, seçiminizi kullanıcı yorumlarının yanı sıra ürün özelliklerini de dikkate alarak yapabilirsiniz.

Dyson Süpürge Fiyatları

Dyson süpürge fiyat kıyası yapıldığında ilk aşamada ziyaretçiler için lüks algısı yaratabiliyor. Ürün özellikleri, fiyat ve performans karşılaştırması yapıldığında uzun ömürlü Dyson modellerinin kalite dengesini sağladığı görülüyor. Kullanıcılar uzun yıllar kullanacakları, dayanıklı, yüksek verimli, şık ve fonksiyonel süpürgelerle, temizlikten beklentilerini yükseltiyor. Dyson süpürge en ucuz ve en pahalı ürünlerinde, tüm seçeneklerde aynı kaliteyi vadediyor. Ürünlerin ek özellikleri fiyatlarda değişikliğe neden oluyor. Modellerin ağırlıklarına, motor teknolojilerine, toz haznesi büyüklüklerine, filtrelerine, şarjlı kullanım süresine, başlıklarına bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünleri kıyaslarken fiyattan önce teknik ayrıntılara bakabilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri filtreleyerek beklentilerinize uyan modelleri bulabilirsiniz. Ardından, son kararı vermeden önce fiyatları karşılaştırarak dilediğiniz Dyson'ı satın alabilirsiniz. Farklı gereksinimlere, estetik anlayışlara ve bütçelere uygun Dyson'lar Teknosa'da sizleri bekliyor. Dyson süpürge modelleri, yenilikçi tasarımları, fonksiyonel teknik özellikleri ve uygun fiyat avantajlarıyla Teknosa'da sunuluyor. Onlarca süpürge arasından istediğiniz Dyson'ı hemen sipariş verebilir, temizlikte akıllı teknolojileri Dyson ile keşfedebilirsiniz.