text.skipToContent text.skipToNavigation

Duracell 6700 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  • Ürün iadelerini ister mağazalarımızdan isterseniz depomuza kargolayarak yapabilirsiniz!
  • Faturanız ile birlikte paketinizi en yakın Teknosa mağazasına teslim edebilir veya
  • UPS Kargo ile EY6521 kargo kodunu kullanarak bize ücretsiz gönderebilirsiniz .

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Duracell 6700 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Cep telefonlarınız için sürekli priz aramaktan ve duvara bağlı kalmaktan kurtulun! Duracell Şarj Edilebilir Powerbank 6700 mAh, sizi piriz aramaktan kurtaran ve akıllı telefonlarınızı veya USB’den güç alan cihazlarınızı nerede olursanız olun şarj edebilmenizi sağlayan güvenilir bir güç kaynağıdır. Bu powerbank yüksek kapasitesi ve hızlı şarj özelliği ile telefonunuzu kesintiye uğramadan ya da endişelenmeden kullanmaya devam edebilmeniz için size 48 saate varan ekstra kullanım süresi sağlar. Çift şarj girişi sayesinde hem powerbankinizi hem de cihazınızı eşzamanlı olarak şarj edebilirsiniz. Ayrıca LED gösterge ışığı sayesinde daima ne kadar enerjiniz kaldığını kontrol edebilirsiniz. Duracell’in 3 yıl garantisi ve 10 güvenlik özelliğiyle, gündelik hayatınıza şarjınız tam ve kafanız rahat olarak devam edebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Taksitli Satış Detayları

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cep telefonu ve elektronik ürün satışlarında ticari kartlar için,

Bonus kart ile 12,
Maximum, Axess ve Word kart ile 4,
Cardfinans ve Advantage kart ile en fazla 3 taksit

yapılabilmektedir.

Yorumlar (8)

Duracell 6700 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Yorumları

0 0 Yorum Yapıldı
5
4
3
2
1