Dell Bilgisayar Fiyatları Ve Modelleri

Bilgisayar
FİYAT
Ekran Çözünürlüğü
Ekran Kartı
Depolama Kapasitesi
HDD Kapasitesi
Ram
Depolama ortamı
Ekran Boyutu
Yenileme Frekansı
İşletim sistemi
İşlemci
SSD Kapasitesi
STOK DURUMU

Bilgisayar

  için 1 ürün bulundu
Sepette %5 İndirimle
4.939,05 TL

Yaklaşık 5,4 milyon kullanıcıya sahip olan ve gerek donanımları gerekse tasarımları ile daima kendini yenileyen Dell bilgisayar modelleri, teknoloji severlerin gözdesi haline geliyor. Hafif ve ergonomik modelleri ile teknolojinin paralelinde gelişim gösteren Dell, masaüstü bilgisayar ve laptop konusunda iddialı tasarımlara imzasını atıyor.

Etkili ve Güçlü Dell Masaüstü Bilgisayar

Teknolojik altyapısı ve güçlü donanım özellikleriyle yüksek performans gösteren Dell masaüstü bilgisayar modelleri, kapasite ve işletim birimleri açısından da birbirinden farklılık gösteriyor. Bilgisayarın en önemli parçasını temsil eden işlemcilerde Intel Core i3, i5, i7, Xeon ve AMD Ryzen tipi işlemciler kullanılıyor. Bilgisayarların alt yapısında tercih edilen yenilikçi teknoloji etkin bir bilgisayar kullanımı sunuyor. Donanım, harddisk ve RAM desteğinin yanı sıra masaüstü bilgisayarların ekran özellikleri de etkili performansıyla gerçekçi bir görüntü deneyimi yaşatıyor. HD Graphis'in yanında Nvidia GeForce ve Nvidia Quadro P2000 sayesinde sanal görüntüleri gerçekliğe dönüştürme şansını yakalayabilirsiniz. HD kalitede film ve videolar izlemek isteyenler için özel olarak tasarlanan ekran kartları da bilgisayarların altyapısıyla entegre olabiliyor ve kusursuz bir görüntü ortaya sunuyor.

Görüntü kalitesinin dışında 8 TB'ye kadar çıkan hafızaları ile dilediğiniz film, dizi, oyun, video ya da programı bilgisayarınızda saklayabilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bilgisayarların 64 GB'ye yükselen RAM desteği ise en güçlü oyunları dahi donma sorunu yaşamadan kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Markanın masaüstü bilgisayarlarındaki estetik tasarım da tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Genellikle klasik ve spesifik siyah tonların tercih edildiği cihazlarda kullanılan işleme detayları kullanılan alanın dekoruna sade ve şık bir tasarım havası katıyor. Mat ve parlak tonların kullanıldığı modeller sayesinde ise odanızın ya da çalışma alanınızın dekoruna prestijli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Dell Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Günlük yapılacak tüm işlerin karşılanabilmesi için Dell dizüstü bilgisayarları potansiyelleri ortaya çıkarak özelliklerde üretiliyor. Çok yönlü fonksiyonlara sahip olan laptoplar, günlük kullanımdan yoğun ofis kullanımına kadar birçok iş ile uyum sağlıyor. Cihazlar arasında XPS, İnspiron serisi, G serisi, Vostro ve Alinware olmak üzere farklı birçok modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Laptoplarda kullanılan Ubuntu işletim sistemi, cihazın basit, hızlı ve aynı zamanda yüksek seviyede güvenilir olmasını sağlıyor. Aynı zamanda en güncel İntel işlemler ile çalışıyor. Farklı ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olan laptopları sadece iş için değil oyun, eğlence ve video gibi olanaklar için de tercih edebilirsiniz.

Oyun amaçlı tasarlanan Dell bilgisayar modelleri grafik kartları olacak şekilde üretiliyor. Performans amaçlı üretilen bu ürünler arasında kesintisiz oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız, G serisi ya da Alienware serisi en ideal laptoplar. Eşsiz materyaller ile üretilen markanın cihazları, sunduğu ses, renk ve akış gibi bazı teknik özelliklerinde kişisel kullanım alanı oluşturma olanağı da sunuyor. Ayrıca sunulan cinema özelliği ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İnce ve hafif tasarımları ile istediğiniz her yere taşıyabileceğiniz ürünlerin muhteşem bir pil ömrü de bulunuyor.

Dell Bilgisayar Fiyatları

İhtiyaçlar doğrultusunda farklı özellikler taşıyacak şekilde üretilen Dell bilgisayarlar her bütçeye uygun avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Dell bilgisayar fiyatları sahip oldukları özellikler, donanım ve tasarım farklılığından dolayı birbirinden farklılık gösteriyor. Fiyatları etkileyen etmenler arasında işletim sistemleri, ekran kartı, performans, donanımlar ve RAM' de yer alıyor. İş için değil de sadece internette gezinmek ve basit programlar kullanmak için üretilen Dell PC modelleri daha uygun fiyat aralıklarında kullanıcıyla buluşuyor. Çizim gibi daha yüksek performans gerektiren işlemler için tasarlanan bilgisayar modelleri ise standart modellerin yanında daha farklı fiyat aralığında seyrediyor. İş ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıran Dell marka bilgisayarları eğlenceli anlarınıza da ortak edebilirsiniz.