text.skipToContent text.skipToNavigation

Casper G900.9750-B660A Intel Core i7-9750H 2.6GHz 16GB 1TB HDD+480GB SSD GeForce RTX2060 6GB GDDR6 15.6" Excalibur Gaming Notebook

Casper G900.9750-B660A Intel Core i7-9750H 2.6GHz 16GB 1TB HDD+480GB SSD GeForce RTX2060 6GB GDDR6 15.6" Excalibur Gaming Notebook

Alternate Text

PERFORMANS


HER ZAMAN ZİRVEDE OLMAK İSTEYENLERE!EXCALIBUR G900 performansın sınırlarını zorluyor! 6 çekirdekli Intel Core i7-9750H işlemcisi ve NVIDIA’nın Turing mimarisine sahip RTX ekran kartları ile dünyanın en zor oyunu bile karşınızda eğilecek. Masaüstü bilgisayarın sunabileceği tüm performansı sunabilmesi sayesinde zirvede olmaya alışacak ve vazgeçemeyeceksiniz.Alternate Text

RTX EKRAN KARTINVIDIA’nın Turing mimarisine sahip olan RTX ekran kartları bir önceki nesillerine göre 30% daha fazla performans sunmaktadır. RTX2060 ve RTX2080 ekran kartları ile hem saatlerce oyun oynamak hem de çok yoğun çizimler yapmak sizin için zevkli hale gelecek. Işın izleme, yapay zeka ile milisaniyeler içinde görüntü kurgulama ve programlanabilen gölgeleme özellikleri sayesinde eski nesillerine göre çok farklı deneyim sunuyor.


Alternate Text
Alternate Text

IŞIN İZLEMESadece RTX ekran kartlarının sahip olduğu ışın izleme teknolojisi sayesinde oyunun her anında kendinizi gerçek dünyada hissedeceksiniz. Silahtan çıkan kurşun ve ateşlerin bile gölgesini renk tonlarını aynı şekilde yansıdığı yüzeylerde görebilirsiniz.


Alternate Text

YAPAY ZEKA“Deep Learning Super Sampling” yani kısaca DLSS teknolojisi ile Nvidia artık her detayı daha gerçekçi görmemizi sağlıyor. Yapay zekanın katacağı muhteşem hız sayesinde ekran kartını yormadan oyun içerisindeki her detayın gerçek şeklinin ve boyunun nasıl olması gerektiğini milisaniyeler içerisinde anlayarak görüntüye aktarıyor. Oyun oynarken 40% daha net görüntüler elde ediyorsunuz.


Alternate Text

PROGRAMLANABİLEN GÖLGELEMENvidia’nın “Advanced Shading” adını verdiği teknoloji sayesinde bu zamana kadar göremediğiniz tüm detaylara artık sahipsiniz. Çizim yapmak artık daha zevkli. Örneğin bir kayalıktaki taşlardan her birinin ayrı ayrı yüz binlerce girintili çıkıntılı pürüzlü yüzeylerini görebilirsiniz.


Alternate Text

EKRAN


EŞSİZ HIZ VE NETLİK!


Daha önce hiç görmediğiniz kadar net ve canlı görüntüler. 5ms yenilenme süresi ile ekran geçişlerinin akışına inanamayacaksınız. 144hz yenilenme hızı sayesinde her saniye başına düşen kare sayısı çok daha fazla. Böylece oyunun en yoğun olduğu anda dahi görüntüde takılmalar olmayacak.


144 Hz

Yenilenme Hızı


5 Ms

Yenilenme Süresi


300 NIT

Parlaklık


178 Derece

Geniş AçıAlternate Text

İNCE ÇERÇEVE


Sadece 4.7mm inceliğe sahip olan süper dar çerçevesi ile Excalibur G900 ile daha büyük görün daha büyük oynayın. Sınıfının en ince çerçevelerinden birine sahip olması sayesinde neredeyse çerçevesiz bir dizayna sahip olacaksınız.


4.7mm

İncelik


30%

Daha İnceAlternate Text

TERMAL SOĞUTMAHER ÇATIŞMADAN SİZ GALİP ÇIKIN!


Excalibur G900’ün kendine özel akıllı turbo soğutma sistemi sayesinde yoğun çatışmada bile saniye yavaşlık yaşamazsınız. 2 adet olan akıllı turbo fanın her birinde 71 ayrı fan yaprağı bulunmaktadır böylece içerideki hava sirkülasyonunun en hızlı şekilde ilerlemesini sağlar. Termal sistemin sahip olduğu 6 farklı termal boru ise işlemcinin, ekran kartının dahil tüm sistemin en serin kalmasını sağlar. İçerideki havayı maksimum hızda dışarı atabilmek için her fanın iki tarafında ve üstünde toplamda 6 adet olmak üzere fan çıkışı bulunmaktadır.


71

Fan Bıçağı


2

Akıllı Turbo Fan


6

Fan ÇıkışıTERMAL SOĞUTMA


HER ÇATIŞMADAN SİZ GALİP ÇIKIN!


Excalibur G900’ün kendine özel akıllı turbo soğutma sistemi sayesinde yoğun çatışmada bile saniye yavaşlık yaşamazsınız. 2 adet olan akıllı turbo fanın her birinde 71 ayrı fan yaprağı bulunmaktadır böylece içerideki hava sirkülasyonunun en hızlı şekilde ilerlemesini sağlar. Termal sistemin sahip olduğu 6 farklı termal boru ise işlemcinin, ekran kartının dahil tüm sistemin en serin kalmasını sağlar. İçerideki havayı maksimum hızda dışarı atabilmek için her fanın iki tarafında ve üstünde toplamda 6 adet olmak üzere fan çıkışı bulunmaktadır.


71

Fan Bıçağı


2

Akıllı Turbo Fan


6

Fan ÇıkışıAlternate Text

RGB KLAVYE


Komuta artık sizin elinizde! Binlerce renk ve birbirinden farklı ışıklandırma seçenekleri ile klavyenizi kendi istediğinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Klavyenizi 3 farklı bölgeye bölerek her bir bölgeyi bambaşka renkler ile canlandırabilirsiniz. 65.026 farklı renk sadece sizin komutanızı bekliyor.


65.026

Renk


6

ModAlternate Text
Alternate Text

PREMIUM TASARIM


ULTRA İNCE TASARIMExcalibur G900 NVIDIA’nın en yüksek performanslı ekran kartlarına sahip olmasına rağmen inceliğinden ödün vermiyor. Sınıfındaki rakiplerine göre RTX2080’li konfigürasyon 19.9mm inceliği ve 2.4kg hafifliği ile %30 daha mobil. RTX2060 konfigürasyonu ise 2.1mm ile yine farkını gösteriyor. Her bir yüzeyindeki keskin hatlar kuvvet ve gerginliğin en güzel sunumudur. Çizgi şeklindeki LED ışıklar Excalibur G900’ün tasarımına göz kamaştırıcı, parlak ve avangard bir stil katıyor. Excalibur G900’ün tarzını yansıtan altın renkli dokunuşları ise kusursuz işlemlerden geçerek oluşmaktadır. 2kg altına sabitlenen basınç ile çok ince yapıya sahip olan altın kumları 120 sefer püskürtülür. Göz kamaştırıcı rengine gelebilmesi için yüksek ışıkta hassas delme ve kesme işlemlerinden geçer.Alternate Text

PERFORMANS


3D MARK PERFORMANSNVIDIA’nın RTX2080 ve RTX2060 serisi ekran kartlarına ve Intel Core i7 9750H işlemciye sahip olan Excalibur G900, 3D MARK testlerinde de en iyi performans skorlarından birini size sunuyor.Alternate Text

IŞIKLANDIRMA


HER AN RGB IŞIKLANDIRMAExcalibur G900, RGB klavyesinden hariç olarak bir de sağ ve sol köşelerinden RGB ışık yaymaktadır. Böylece en karanlık yerlerde dahi Excalibur G900 sizi her bir parçası ile rengarenk aydınlatıyor olacak.Alternate Text

EXCALIBUR KONTROL MERKEZİ


OYUN BİLGİSAYARINIZIN TÜM YÖNETİMİ SİZİN ELİNİZDEExcalibur kontrol merkezi ile oyunun yoğunluğuna ve hızına göre bilgisayarınızın performansını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Performans artışı istediğiniz zamanlarda soğutmayı da aynı anda daha fazla aktif etmek sadece birkaç saniye. RGB renklendirmeleri binlerce opsiyon arasından seçebilirsiniz.Alternate Text

VR READY


HEYECAN DOLU ANLAR SENİ BEKLİYORNVIDIA RTX2080 ve RTX2060 ekran kartlarının sunduğu inanılmaz özelliklerden bir tanesi de VR-Ready. Gözlüğünüzü takın ve G900’ün size vereceği kusursuz ve akıcı aksiyona kendinizi bırakın.Alternate Text

DEPOLAMA


AYNI ANDA 3 SSD!İhtiyaca göre artırılabilen SSD opsiyonları bilgisayarınızı ve oyunları açmak sadece saniyeler alıyor. 3 adet disk girişi sayesinde 1 adet SATA ve 2 adet M.2 girişi sunmaktadır. Dilediğiniz kadar depolama alanına ile ulaşabilirsiniz.Alternate Text

RAM


DDR4 2666MHZ BELLEKExcalibur G900’ün 64GB’a kadar artırılabilen kapasitesi ile kusursuz performansın doruğuna varacaksınız. DDR4 teknolojisi sayesinde performansın ödün vermeden güç tüketimini optimal olarak ayarlamaktadır.


2

RAM Slot


64 GB

Dahili HafızaAlternate Text

DOLBY® DIGITALMAKSİMUM NETLİK, MAKSİMUM SESExcalibur G900 akıllı ses sistemi ile bütün sesleri filtreleyerek size en berrak ve net bir şekilde yansımasını sağlar. En ufak sesler dahi anında fark edilebilecek ve böylece arkanızdan gelenler size sessiz yaklaşamayacak. En küçük detayda bile sizi galibiyete ulaştırmak bizim için çok önemli.x2

Daha Net Sesx2

Daha Yüksek

Alternate Text

BAĞLANTIYÜKSEK BAĞLANTI HIZI


Excalibur G900 sizin her koşulda kesintisiz oynamanızı sağlayacak tüm gereksinimlere sahip. Her konumda ve anda yüksek hızı ve maksimum olanağı sunmak için tasarlandı. 3 adet USB 3.1 Gen1 ve 1 adette Type-C USB3.1 Gen2 portları ultra hızlı aktarım için birebir. HDMI 2.0 portu ile de oyun keyfinize 4K çözünürlükte dev ekranlarda devam edebilirsiniz.


Alternate Text
@Layout


Windows 10 Home 64-bit


Intel Core i7-9750H (12MB Cache, 2.6GHz)


39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS, NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q (8GB GDDR6)


16GB DDR4-SDRAM & 1000GB HDD, 512GB SSD


HER ZAMAN ZİRVEDE OLMAK İSTEYENLERE!
EXCALIBUR G900 performansın sınırlarını zorluyor! 6 çekirdekli Intel Core i7-9750H işlemcisi ve NVIDIA’nın Turing mimarisine sahip RTX grafik kartları ile dünyanın en zor oyunu bile karşınızda eğilecek. Masaüstü bilgisayarın sunabileceği tüm performansı sunabilmesi sayesinde zirvede olmaya alışacak ve vazgeçemeyeceksiniz.

RTX GRAFİK KARTI
NVIDIA’nın Turing mimarisine sahip olan RTX grafik kartları bir önceki nesillerine göre 30% daha fazla performans sunmaktadır. RTX2060 ve RTX2080 grafik kartları ile hem saatlerce oyun oynamak hem de çok yoğun çizimler yapmak sizin için zevkli hale gelecek. Işın izleme, yapay zeka ile milisaniyeler içinde görüntü kurgulama ve programlanabilen gölgeleme özellikleri sayesinde eski nesillerine göre çok farklı deneyim sunuyor.

IŞIN İZLEME
Sadece RTX grafik kartlarının sahip olduğu ışın izleme teknolojisi sayesinde oyunun her anında kendinizi gerçek dünyada hissedeceksiniz. Silahtan çıkan kurşun ve ateşlerin bile gölgesini renk tonlarını aynı şekilde yansıdığı yüzeylerde görebilirsiniz.

YAPAY ZEKA
“Deep Learning Super Sampling” yani kısaca DLSS teknolojisi ile Nvidia artık her detayı daha gerçekçi görmemizi sağlıyor. Yapay zekanın katacağı muhteşem hız sayesinde grafik kartını yormadan oyun içerisindeki her detayın gerçek şeklinin ve boyunun nasıl olması gerektiğini milisaniyeler içerisinde anlayarak görüntüye aktarıyor. Oyun oynarken 40% daha net görüntüler elde ediyorsunuz.

PROGRAMLANABİLEN GÖLGELEME
Nvidia’nın “Advanced Shading” adını verdiği teknoloji sayesinde bu zamana kadar göremediğiniz tüm detaylara artık sahipsiniz. Çizim yapmak artık daha zevkli. Örneğin bir kayalıktaki taşlardan her birinin ayrı ayrı yüz binlerce girintili çıkıntılı pürüzlü yüzeylerini görebilirsiniz.

EŞSİZ HIZ VE NETLİK!
Daha önce hiç görmediğiniz kadar net ve canlı görüntüler. 5ms yenilenme süresi ile ekran geçişlerinin akışına inanamayacaksınız. 144hz yenilenme hızı sayesinde her saniye başına düşen kare sayısı çok daha fazla. Böylece oyunun en yoğun olduğu anda dahi görüntüde takılmalar olmayacak.

İNCE ÇERÇEVE
Sadece 4.7mm inceliğe sahip olan süper dar çerçevesi ile Excalibur G900 ile daha büyük görün daha büyük oynayın. Sınıfının en ince çerçevelerinden birine sahip olması sayesinde neredeyse çerçevesiz bir dizayna sahip olacaksınız.

HER ÇATIŞMADAN SİZ GALİP ÇIKIN!
Excalibur G900’ün kendine özel akıllı turbo soğutma sistemi sayesinde yoğun çatışmada bile saniye yavaşlık yaşamazsınız. 2 adet olan akıllı turbo fanın her birinde 71 ayrı fan yaprağı bulunmaktadır böylece içerideki hava sirkülasyonunun en hızlı şekilde ilerlemesini sağlar. Termal sistemin sahip olduğu 6 farklı termal boru ise işlemcinin, grafik kartı dahil tüm sistemin en serin kalmasını sağlar. İçerideki havayı maksimum hızda dışarı atabilmek için her fanın iki tarafında ve üstünde toplamda 6 adet olmak üzere fan çıkışı bulunmaktadır.

RGB KLAVYE
Komuta artık sizin elinizde! Binlerce renk ve birbirinden farklı ışıklandırma seçenekleri ile klavyenizi kendi istediğinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Klavyenizi 3 farklı bölgeye bölerek her bir bölgeyi bambaşka renkler ile canlandırabilirsiniz. 65.026 farklı renk sadece sizin komutanızı bekliyor.

ULTRA İNCE TASARIM
Excalibur G900 NVIDIA’nın en yüksek performanslı grafik kartlarına sahip olmasına rağmen inceliğinden ödün vermiyor. Sınıfındaki
rakiplerine göre RTX2080’li konfigürasyon 19.9mm inceliği ve 2.4kg hafifliği ile %30 daha mobil. RTX2060 konfigürasyonu ise 2.1mm ile yine farkını gösteriyor. Her bir yüzeyindeki keskin hatlar kuvvet ve gerginliğin en güzel sunumudur. Çizgi şeklindeki LED ışıklar Excalibur G900’ün tasarımına göz kamaştırıcı, parlak ve avangard bir stil katıyor. Excalibur G900’ün tarzını yansıtan altın renkli dokunuşları ise kusursuz işlemlerden geçerek oluşmaktadır. 2kg altına sabitlenen basınç ile çok ince yapıya sahip olan altın kumları 120 sefer püskürtülür. Göz kamaştırıcı rengine gelebilmesi için yüksek ışıkta hassas delme ve kesme işlemlerinden geçer.

3D MARK PERFORMANS
NVIDIA’nın RTX2080 ve RTX2060 serisi grafik kartlarına ve Intel Core i7 9750H işlemciye sahip olan Excalibur G900, 3D MARK testlerinde de en iyi performans skorlarından birini size sunuyor.

HER AN RGB IŞIKLANDIRMA
Excalibur G900, RGB klavyesinden hariç olarak bir de sağ ve sol köşelerinden RGB ışık yaymaktadır. Böylece en karanlık yerlerde dahi Excalibur G900 sizi her bir parçası ile rengarenk aydınlatıyor olacak.

OYUN BİLGİSAYARINIZIN TÜM YÖNETİMİ SİZİN ELİNİZDE
Excalibur kontrol merkezi ile oyunun yoğunluğuna ve hızına göre bilgisayarınızın performansını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Performans artışı istediğiniz zamanlarda soğutmayı da aynı anda daha fazla aktif etmek sadece birkaç saniye. RGB renklendirmeleri binlerce opsiyon arasından seçebilirsiniz.

HEYECAN DOLU ANLAR SENİ BEKLİYOR
NVIDIA RTX2080 ve RTX2060 grafik kartlarının sunduğu
inanılmaz özelliklerden bir tanesi de VR-Ready. Gözlüğünüzü takın ve G900’ün size vereceği kusursuz ve akıcı aksiyona kendinizi bırakın.

AYNI ANDA 3 SSD!
İhtiyaca göre artırılabilen SSD opsiyonları sayesinde oyun bilgisayarınızı ve oyunları açmak sadece saniyeler alıyor. 3 adet disk girişi sayesinde 1 adet SATA ve 2 adet M.2 girişi sunmaktadır. Dilediğiniz kadar depolama alanına SSD ile ulaşabilirsiniz.

DDR4 2666MHZ BELLEK
Excalibur G900’ün 64GB’a kadar artırılabilen kapasitesi ile kusursuz performansın doruğuna varacaksınız. DDR4 teknolojisi sayesinde performansın ödün vermeden güç tüketimini optimal olarak ayarlamaktadır.

MAKSİMUM NETLİK, MAKSİMUM SES
Excalibur G900 akıllı ses sistemi ile bütün sesleri filtreleyerek size en berrak ve net bir şekilde yansımasını sağlar. En ufak sesler dahi anında fark edilebilecek ve böylece arkanızdan gelenler size sessiz yaklaşamayacak. En küçük detayda bile sizi galibiyete ulaştırmak bizim için çok önemli.

YÜKSEK BAĞLANTI HIZI
Excalibur G900 sizin her koşulda kesintisiz oynamanızı sağlayacak tüm gereksinimlere sahip. Her konumda ve anda yüksek hızı ve maksimum olanağı sunmak için tasarlandı. 3 adet USB 3.1 Gen1 ve 1 adette Type-C USB3.1 Gen2 portları ultra hızlı aktarım için birebir. HDMI 2.0 portu ile de oyun keyfinize 4K çözünürlükte dev ekranlarda devam edebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Ağırlık & boyutlar
Ağırlık 2100 g
Yükseklik 21, 4 mm
Genişlik 361 mm
Derinlik 246 mm
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standardı Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi standartları Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Bluetooth versiyonu 5
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
Enerji yönetimi
AC adaptör voltaj girdisi 19 V
AC adaptör gücü 180 W
AC adaptör geçerli çıkış 9, 23 A
Pil performansı 3950 mAh
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Teknik detaylar
RAM 16 GB
Ekran boyutu 15.6 ''
Ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 Piksel
İşlemci ailesi 9. nesil Intel® Core™ i7
Bluetooth Evet
Ağırlık 2100 g
Dahili hafıza tipi DDR4-SDRAM
HD türü Full HD kalitesi
HDMI port sayısı 1
Ürün tipi Laptop
Pil performansı 3950 mAh
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Wi-Fi Evet
Toplam depolama kapasitesi 1512 GB
Uyumlu hafıza kartları MiniSD
Ürün rengi Siyah
Paket içeriği
Ekran boyutu 15.6 ''
AC sarma adaptör Evet
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Depolama birimi
RAM 16 GB
Optik sürücüler Hayir
Depolama ortamı HDD+SSD
Entegre kart okuyucu Evet
Toplam depolama kapasitesi 1512 GB
Uyumlu hafıza kartları MiniSD
SSD 512 GB
HDD Kapasitesi 1000 GB
SSD Kapasitesi 512 GB
Tasarım
Ekran boyutu 15.6 ''
Dokunmatik ekran Hayir
Mikrofon adedi 2
Kablo kilit yuvası Evet
Ürün tipi Laptop
Ürün rengi Siyah
Performans
İşlemci i7-9750H
İşletim sistemi yazılımı Windows 10 Home
Ethernet LAN bağlantısı Evet
İşlemci Çekirdek Sayısı 6
Optik sürücüler Hayir
İşlemci ailesi 9. nesil Intel® Core™ i7
Wi-Fi Evet
Entegre kart okuyucu Evet
HD türü Full HD kalitesi
Ürün tipi Laptop
Uyumlu hafıza kartları MiniSD
Dahili hafıza tipi DDR4-SDRAM
Bağlantı
Ethernet LAN bağlantısı Evet
USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı 3
USB 3.1 (3.1 Gen 2) Tip-A port sayısı 3
Bluetooth versiyonu 5
Entegre kart okuyucu Evet
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 1
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
Uyumlu hafıza kartları MiniSD
HDMI port sayısı 1
Grafik
Yerleşik grafik adaptörü Evet
Ayrık grafik bağdaştırıcı belleği 8 GB
On-board grafik adaptör modeli Intel® UHD Graphics 630
Farklı grafik adaptör modeli NVIDIA® GeForce RTX™ 2080 Max-Q
Ayrık grafik bağdaştırıcı Evet
HD türü Full HD kalitesi
Özellikler
İşletim sistemi yazılımı Windows 10 Home
Hoparlör gücü 2 W
Wi-Fi standartları Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 Piksel
Dokunmatik ekran Hayir
Bluetooth Evet
Bluetooth versiyonu 5
Dahili hafıza tipi DDR4-SDRAM
Ürün tipi Laptop
Pil performansı 3950 mAh
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo)
Wi-Fi Evet
Uyumlu hafıza kartları MiniSD
Anten tipi 2x2
Ürün rengi Siyah
Ekran boyutu 15.6 ''

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
101-500 TL için max. 3 taksit,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
501-3000 TL için max. 6 taksit,(Bonus, Axess, Maximum, Bankkart (Ziraat), World),
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.(Bonus, Axess),


Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında bankaların belirledikleri taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 60 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,24% 0 TL 175,45 TL 1.052,70 TL
2.000 TL 12 1,24% 0 TL 183,22 TL 2.198,64 TL
5.000 TL 24 1,24% 0 TL 249,27 TL 5.982,48 TL
7.500 TL 36 1,24% 0 TL 270,60 TL 9.741,60 TL
10.000 TL 48 1,24% 0 TL 293,00 TL 14.064,00 TL
15.000 TL 60 1,24% 0 TL 379,73 TL 22.783,80 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Casper G900.9750-B660A Intel Core i7-9750H 2.6GHz 16GB 1TB HDD+480GB SSD GeForce RTX2060 6GB GDDR6 15.6" Excalibur Gaming Notebook Yorumları

5,0 1 Yorum Yapıldı
5
(1)
4
3
2
1