0.0 (0 Değerlendirme)

Casio GP-310 Celviano Grand Hybrid Dijital Piyano (Siyah)

Ürün Kodu: 789510654
 • En geç 13 Haziran Salı günü kargoda
76.562,82 TL
76.562,82 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
84.382,68 TL

Ürün Açıklaması

Daha iyi bir akor rezonansı için daha doğal sustain. Özellikle yumuşak şekilde çalındığında piyanissimo sesleri için daha hassas tınılar. CELVIANO Grand Hybrid, Casio'nun en son ses teknolojileri kullanılarak geliştirilen AiR Grand Ses Kaynağı'nı içerir. Pek çok etkileyici özelliğe sahiptir. Çok boyutlu Morphing, yumuşak ve güçlü çalma arasında doğal geçişler yapmanızı sağlar. Akustik Simülatörü, akustik kuyruklu piyanoların çıkardığı seslerin karakteristik özelliklerini üretir. AiR Grand Ses Kaynağı'nın yarattığı özgünlük, saf bir piyano deneyimi sağlar.
Çok Boyutlu Morphing
Akustik bir kuyruklu piyanoda ses seviyesi ve kalitesi, tuşa vurulduğu andan sesin kesildiği ana kadar değişir. Casio'nun çok boyutlu Morphing teknolojisi, tuşlara vurma gücüne bağlı olarak ses seviyesinde ve tonunda doğal, yumuşak geçişler sağlar. Bu teknoloji, daha etkileyici performanslara katkı sağlar.
Kuyruklu piyanolardaki çeşitli rezonans türleri, çalma deneyimi için kritik önem taşır. CELVIANO Grand Hybrid, tuşlara vurulduğunda tellerin arasındaki harmonik ilişkiyi ortaya çıkaran Tel Rezonansı özelliğine sahiptir. Damper Rezonansı ise damper pedalına basıldığında oluşan rezonansı üretir. Casio'nun Rezonans Sistemi, performans koşullarına göre seçim yaparak, kontrol ederek ve sentezleyerek kuyruklu piyanoların hem tellerinin hem de sound board'unun rezonansını üretir.
Kuyruklu bir piyano, çeşitli türlerde mekanik sesler üretir ve bu sesler çalma deneyiminin önemli bir parçasını oluşturur. Casio, bu mekanizmaların seslerini üreterek daha gerçekçi bir simülasyon sağlamayı amaçlamıştır. Üç çeşit çalışma sesi vardır ve her birinin sesi ayrı ayrı ayarlanabilir ya da kapatılabilir.
Damper Parazit, Tuş Hareketi Paraziti ve Tuş Bırakma Hareketi Paraziti
Aksiyon Ses Sistemi
Bir kuyruklu piyanonun ürettiği kalıcı seslerin uzunlukları çalanın tuşlara dokunduktan sonra parmağını ne kadar hızlı kaldırdığına bağlı olarak değişir. Benzer şekilde Casio'nun Tuş Bırakma Simülatörü, tuşların bırakılma hızına bağlı olarak bu seslerin uzunluğunu kontrol eder ve doğal bir ses decay'i sunar. Bu özellik, staccato ve legato çalarken hassas nüansları ifade edebilmenizi sağlar.
Kuyruklu bir piyanonun ses zamanlaması, hangi tuşlara basıldığına göre ve hatta tuşlara aynı güçle basıldığında bile küçük değişiklikler gösterir. En benzersiz sesi elde etmek için Casio, üç kuyruklu piyano tonunun her birine uygun ayarları yüklemiştir. Ses üretim zamanlaması, çalan kişiye uyum sağlamak için de ayarlanabilir.
Çekiç Tepkisi
Kuyruklu Piyano Pedal Sistemi
Sürekli olarak damper pedalının konumunu algılayan ve tespit eden Casio Kuyruklu Piyano Pedal Sistemi, pedala basılma derecesine bağlı olarak damping sesinde ve nota uzunluğunda ince ayar yapılmasını sağlar. Ayrıca Yarım Pedal Konumu işlevi sayesinde müzisyenin tercihine göre, damping efektinin ortaya çıkmasını sağlayan pedala basma konumu değiştirilebilir. Yumuşak pedalın kullanıldığı performanslarda, ses seviyesi ve karakterindeki değişiklikler son derece doğaldır. Böylece sakin ezgilerde de çok çeşitli ifadeler çalmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Özel geliştirilmiş bas sistemi ve yere bakan ana hoparlörden çıkan mükemmel ses sayesinde peslerden tizlere kadar daha güçlü ve dinamik ifadeler Casio, Celviano Grand Hybrid için bir akustik kuyruklu piyanonun yukarı çıkan ve aşağı inen ses özelliklerini üreten yeni, özel bir hoparlör sistemi geliştirdi. Bu şekilde dolgun ve ağır baslardan canlı tizlere kadar güçlü ve dinamik tınılar sağlanır. Dört kanallı ses sistemi, sesi gövdenin içinden dışarı veren yapısal bir tasarımla özenli biçimde konumlandırılan altı hoparlör içerir. Sistem, akustik kuyruklu piyano çalan bir kişinin sahip olduğu ses alanı deneyimini sunar.
Celviano Grand Hybrid tasarımının üst kısmında, manuel olarak yükseltilebilen ve indirilebilen bir panel bulunur. Kapağın konumu, hem üst hoparlörden çıkan sesi fiziksel olarak etkiler, hem de bir akustik kuyruklu piyanonun ayarlanabilir kapağının özelliklerini bire bir kopyalamak için "Kapak Konumu" ayarıyla birlikte çalışır.
Kuyruklu piyanonun çıkardığı sesin seviyesi ve tonu, kapağın hangi açıda açık veya kapalı olduğuna göre değişir. Kapak Simülatörü, bu akustik efektleri dijital olarak taklit eder. Piyanistler açılma ve kapanma kademeleri için dört ayar arasından seçim yapabilir ve tercih ettikleri piyano sesi efektiyle müzik çalabilir.
Kapak Simülatörü ayar değeri, piyano üst kapağının açık veya kapalı olmasına bakılmaksızın aynı kalır.
Doğru piyano dokunuşu için Casio, "Doğal Kuyruklu Piyano Çekiç Aksiyonlu Klavye" adı verilen yeni bir klavye sistemi geliştirdi. Bu klavye sistemi, kuyruklu konser piyanolarıyla aynı hareket yolunu izleyen tam boy ahşap tuşlara ve çekiçlere sahiptir. CELVIANO Grand Hybrid, akustik kuyruklu piyanolarda kullanılan malzemelerin aynısı kullanılarak üretilen tuşlara sahiptir. Yalnızca tuş yüzeylerinin finisajına değil, tuş yataklarında kullanılan ahşabın kalitesine de ekstra özen gösterilmiştir. Bu çarpıcı hareket mekanizması ve üstün kaliteli tuş malzemelerinin kombinasyonu, akustik kuyruklu piyano çalma hissini daha da geliştirir.
1. Orijinal Üç Sensörlü hareket mekanizması
CELVIANO Grand Hybrid'in klavye performansının temeli, Casio'nun özel hareket mekanizması tarafından oluşturulmuştur. Bu mekanizma, bir kuyruklu piyanodan modellenen çekiç hareketi ve tuşlardan sanatçının ifadesini net biçimde yakalayan üç sensöre sahiptir. Fiziksel olarak tel içermediğinden Casio'nun hareketi, kuyruklu piyanoların performans özelliklerini aşarak piyanistlerin triller ve tekrarlayan notalar gibi hareketleri kolayca yapmalarını sağlayan üstün çalınabilirlik imkanı sunar.
2. Klavye yüzeyi malzemeleri
Beyaz tuşlarda akrilik, siyah tuşların için fenol kullanılır. Bu malzemeler, modern kuyruklu piyanolarda kullanılan malzemelerin aynısıdır. Bu özellik, piyanistlere tanıdık bir dokunuş sunar. Piyanistler, Celviano Grand Hybrid'in tuşlarına basarken oldukça rahat ve kendinden emin hisseder.
3. Dayanak noktasının tuşlara uzaklığı
Dayanak noktasının tuşlara uzaklığı, kuyruklu piyanodakiyle aynıdır. Dokunuşun hafif ya da sert olması, parmağın tuşa dokunduğu yere bağlı olmadığından bu özellik istikrarlı çalma performansı sağlar.
Klavye, en kaliteli Avusturya ladini kullanılarak yapılmıştır. Klavyenin yapımına başlanmadan önce, bu yüksek kaliteli malzemenin kurutulmasına ve işlenmesine son derece özen gösterilmiştir.
Klavye, üstün piyano performansı sunması için geliştirilirken, 88 tuşunun her biri ayrı ayrı ele alınmış ve birlikte tek bir ünite olarak nasıl performans sağlayacakları düşünülmüştür. Yük değişiklikleri ve tuş dönüş hızları gibi faktörlere de önem verilerek klavyenin mükemmelleştirilmesi amaçlanmıştır.
Teknik Özellikler
Klavye
88 tuşlu piyano klavyesi
Katman, Bölme
Düet: Ayarlanabilir ton aralığı (–2 - +2 oktav)
Aktarma: -12 yarı ton - 0 - +12 yarı ton
Oktav kaydırma: 4 oktav (-2 - 0 - +2)
Ses Kaynağı
Ton Sayısı: 26
Maksimum polifoni: 256 nota
Dokunuş Tepkisi: 5 hassasiyet seviyesi, Kapalı
Akort: 415,5 Hz - 440,0 Hz - 465,9 Hz (0,1 Hz'lik birimler)
Tamperaman: Eşit tamperaman + 16 diğer tür
Melodi Uzatma: 5 çeşit, Kapalı, Otomatik Ayar
Akustik Simülatör
Tel rezonansı, Damper rezonansı, Damper paraziti, Tuş hareketi paraziti, Tuş bırakma hareketi paraziti, Çekiç tepkisi, Kapak simülatörü
Efektler
Salon Simülatörü (12 çeşit), Chorus (4 çeşit), Brilliance (-3 - 0 - 3), DSP, Kulaklık modu
Konser Çalma
Şarkı Sayısı: 15
Konser Çalma şarkıları bilgisayar vb. bir araçla çalınabilir
Şarkı ses düzeyi: Ayarlanabilir
%80 normal tempoda çalma
2 Mod: DİNLEME, ÇALMA
Müzik Kitaplığı
Şarkı Sayısı: 60, Kullanıcı Şarkıları: 10 (Şarkı başına yaklaşık 90 KB’a kadar, 10 şarkı için yaklaşık 900 KB)
1 KB = 1024 bayt, 1 MB = 1024 2 bayt kabul edilmiştir
Şarkı ses düzeyi: Ayarlanabilir
Bölüm Açık/Kapalı: Sağ, Sol
Kuyruklu Piyano demo şarkısı
6
MIDI Kaydedici
İşlevler: Gerçek zamanlı kayıt, oynatma
Şarkı Sayısı: 1
Kanal Sayısı: 2
Kapasite: Toplamda yaklaşık 5.000 nota
Kayıtlı Veri Koruması: Dahili flaş bellek
MIDI Kaydedici Ses Düzeyi: Ayarlanabilir
Ses Kaydedici
USB flaş sürücüsüne gerçek zamanlı kayıt ve çalma
Doğrusal PCM, 16 bit, 44,1 kHz, stereo .WAV formatı
Şarkılar: 99 dosya
Dosya başına yaklaşık olarak maksimum 25 dakika kayıt.
Ses Kaydedici Ses Düzeyi: Ayarlanabilir
Metronom
Vuruş: 0 - 9
Tempo Aralığı: 20 - 255
Metronom Ses Düzeyi: Ayarlanabilir
Pedallar
Damper (yarım pedal kullanma), Yumuşak, Sostenuto
Diğer İşlevler
Ayar yedekleme
Çalıştırma Kilidi
MIDI
16 kanallı çoklu tını alma
USB Flaş Sürücü
Kapasite: Önerilen boyut üst sınırı: 32 GB
SMF doğrudan çalma, veri depolama, veri yükleme, USB flaş sürücü biçimlendirme, ses verisi çalma ve depolama, sahne depolama
Girişler/Çıkışlar
KULAKLIK jakı: Stereo standart jaklar x 2
Güç: 24V DC
MIDI OUT/IN terminalleri
LINE IN R, L/MONO jaklar: Standart jaklar x 2/ Giriş empedansı: 9,0 kΩ, Giriş voltajı: 200 mV
LINE OUT R, L/MONO jaklar: Standart jaklar x 2/ Çıkış empedansı: 2,3kΩ, Çıkış voltajı: 1,8V (RMS) MAKS.
USB bağlantı noktası: Tür B
USB flaş sürücü bağlantı noktası: Tür Av
Pedal konektörü
Akustik
Amp çıkışı: 30 W x 2 + 20 W x 2
Hoparlörler: 16 cm x 2 + (10 cm + 5 cm) x 2
Ses senkronizasyonu ekolayzırı (3 çeşit, Kapalı)
Güç Gereksinimleri
AC Adaptörü: AD-E24500LW
Otomatik Kapanma: Son kullanımından yaklaşık 4 saat sonra. Otomatik Kapanma devre dışı bırakılabilir.
Güç Tüketimi
38W
Boyutlar
143,4 (G) x 48,9 (D) x 96,3 (Y) cm
Ağırlık
78,5 kg
Birlikte Verilen Aksesuarlar
Nota Sehpası, Müzik Defteri, Tabure, AC Adaptörü (AD-E24500LW)


Ağırlık Derinlik Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi
78.5 KG 489 MM 2 Resmi Distribütör Garantili
Genişlik Hoparlör Sayısı Model Kodu Yükseklik
1434 MM 4 GP-310 963 MM
Ürün Rengi Müzik Hafızası Kapasitesi
Siyah 5000 Nota

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Casio GP-310 Celviano Grand Hybrid Dijital Piyano (Siyah)
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek