Yeni

Bose Soundlink Color Iİ Mavi Bluetooth Hoparlör (Bose Türki̇ye)

Ürün Kodu: 781050153
Paylaş Kazan
Yeni
  • En geç 04 Ekim Salı günü kargoda
Satıcı Uzman Teknoloji
3.549 TL
3.549 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Bose Soundlink Color Iİ Mavi Bluetooth Hoparlör (Bose Türki̇ye)

Kolay bağlantı. Kolay kullanım.
Eğer Bluetoothlu bir hoparlöre sahipseniz, istediğiniz müziği, istediğiniz cihazdan dinlemek için ihtiyacınız olan herşeye sahipsiniz demektir. SoundLink Color II bluetooth hoparlör 9 metrelik güvenilir kablosuz menzil gücüne sahiptir ve bağlanmak çok kolaydır. Sesli yönlendirmeler size cihazlarınızı eşleştirme sırasında yardımcı olur ve iki bağlı cihaz arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlar. Hatta en son bağlandığı sekiz cihazı hatırlar, böylece telefonunuza, kardeşinizin tabletine veya ev arkadaşınızın bilgisayarına yeniden kolayca bağlanabilirsiniz.
Bir uygulama herşeyi değiştirebilir.
Bluetooth hoparlörünüzün tüm potansiyelinden yararlanmanızı istiyoruz. Bu yüzden, bağlantı ve cihazlar arası geçişi şimdiye kadar olduğundan daha da kolaylaştıran bu ücretsiz uygulamayı geliştirdik. Bose Connect, gelecekte lanse edilecek ürün özelliklerine ve ürün hakkındaki kullanım ipuçlarına erişmenizi sağlar ve hoparlör ayarlarını kişiselleştirmeniz için size yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda, hızlı ve kolay güncellemelerle, hoparlörünüzün her zaman en yeni yazılım versiyonunu kullandığından emin olmanızı sağlar. Bu kullanımı kolay uygulamanın yarattığı farka hayran kalacaksınız.
Etkileyici performans için yenilikçi teknoloji
SoundLink Color II, güçlü ses çıkışı sağlarken titreşimi tamamen minimuma indiren çift karşılıklı pasif radyatörler gibi, Bose mühendisliğinin, eşsiz teknolojilerle donatılmış bir meyvesidir. Bu sayede hoparlörlerimiz yerlerinden bir santim bile kıpırdamadan, dünyayı yerinden oynatabiliyor.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyutlar ve ağırlık : ○ Hoparlör: 13.30 cm (Y) x 12.70 cm (G) x 5.70 cm (D) • 0.54 kg
Diğer Detaylar : ○ Kablosuz menzil 9m (30ft)
○ Pil ömrü 8 saat
Girişler ve Çıkışlar : ○ 3.5 mm yedek giriş
○ Mikro-B USB port
Kutuda Neler Var? : ○ SoundLink® Colour II Bluetooth® hoparlör
○ USB kablosu
SIKÇA SORULAN SORULAR
SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün stereo eşleşme özelliği var mıdır?
Hayır. SoundLink Color II hoparlör şu anda bu özelliğe sahip değildir. Fakat, gelecekte bu özelliği bir yazılım güncellemesi ile etkinleştirmeyi planlıyoruz.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlör Amazon Echo Dot ile uyumlu mudur?
Evet, herhangi bir Bose Bluetooth hoparlörü Amazon Echo Dot’a bağlayabilirsiniz. Echo Dot müzik çalmak, istediğiniz bilgiyi, haberleri, spor karşılaşmalarının sonuçlarını, hava durumu ve daha fazlasını sunmak için anında Alexa Ses Servisine bağlanır.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlör, SoundLink Bluetooth III hoparlör ve SoundLink Mini II Bluetooth hoparlörlerin arasındaki fark nedir?
Hepsi taşınılabilirlik ve Bluetooth bağlantısı için tasarlanmış olmasına rağmen, SoundLink hoparlörlerin boyutları, pil ömürleri ve tasarımları farklıdır.
• SoundLink III Bluetooth hoparlör, Bose’un en güçlü taşınabilir hoparlörüdür, premium materyellerden üretilmiştir ve 14 saate kadar pil ömrü vardır
• SoundLink Mini II Bluetooth hoparlör dramatik derinliklerde bas ile boyunun çok üzerinde bir performans sağlar, iki rengi bulunur (Karbon Siyahı veya İnci Beyazı) ve 10 saatlik bir pil ömrüne sahiptir
• SoundLink Color II Bluetooth hoparlör suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir, pil ömrü 8 saate kadardır ve dört ayrı renk seçeneği bulunmaktadır: Mavi, Kırmızı, Siyah veya Beyaz SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün sesli yönlendirmeleri ne işe yarar?
Hepsi taşınılabilirlik ve Bluetooth bağlantısı için tasarlanmış olmasına rağmen, SoundLink hoparlörlerin boyutları, pil ömürleri ve tasarımları farklıdır.
• SoundLink III Bluetooth hoparlör, Bose’un en güçlü taşınabilir hoparlörüdür, premium materyellerden üretilmiştir ve 14 saate kadar pil ömrü vardır.
• SoundLink Mini II Bluetooth hoparlör dramatik derinliklerde bas ile boyunun çok üzerinde bir performans sağlar, iki rengi bulunur (Karbon Siyahı veya İnci Beyazı) ve 10 saatlik bir pil ömrüne sahiptir
• SoundLink Color II Bluetooth hoparlör suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir, pil ömrü 8 saate kadardır ve dört ayrı renk seçeneği bulunmaktadır: Mavi, Kırmızı, Siyah veya Beyaz SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün sesli yönlendirmelerini devre dışı bırakmak mümkün müdür?
Evet. Sesli yönlendirmeler ; (volüm arttırma) ve; (volüm azaltma) düğmelerine aynı anda basılarak devre dışı bırakılabilir. Sağladıkları ek fonksiyonlar yüzünden sesli yönlendirmeleri etkin halde bırakmanızı öneririz.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün Bluetooth performansının menzili nedir?
SoundLink Color II’nin Bluetooth bağlantısı 9 metreye (30 ft) kadar istikrarlı çalışma kapasitesine sahiptir. Performans, duvarlar veya metal gibi engeller, Wi-Fi veya diğer kablosuz cihazların oluşturduğu parazit ve cihaz üreticilerinin farklı Bluetooth uygulamaları yüzünden etkilenebilir.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlörle aynı anda kaç adet cihaz eşleştirilebilir? Evimde birkaç Bluetooth özellikli cihaz varsa ne olur?
SoundLink Color II son olarak eşleştiği ve bağlandığı son sekiz cihazı hafızasında tutar. Yeni bir cihaz ile eşleştirildiğinde en az kullanılan bağlantıyı hafızasından siler. Bluetooth modundayken, SoundLink Color II en yakın zamanda bağlandığı aktif Bluetooth özellikli cihazları arar ve bağlanır. Aynı anda sadece tek bir cihazdan gelen sesi kabul eder. Eğer hali hazırda bağlı olduğunuz cihazlardan başka bir daha önce eşleştirilmiş cihaza bağlanmak istiyorsanız, Bluetooth düğmesine basın. O anda bağlı olduğunuz cihazların hangileri olduğunu öğrenmek için bir kez basın; eşleştirme listesindeki diğer yakın zamanda bağlanılmış olan cihazlar arasında arama yapmak için üç saniye içerisinde tekrar basın. Yeni bir cihaza bağlanmak istiyorsanız, düğmeye basın ve gösterge ışığı mavi renkte yanmaya başlayana kadar basılı tutun. Eğer sesli yönlendirmeler devre dışı bırakıldıysa, Bluetooth düğmesi farklı şekilde çalışır; tek bir kez bastığınızda SoundLink Color II eşleşmeye hazır hale gelir.
Telefonum SoundLink Color II Bluetooth hoparlöre müzik yayını yaparken bir telefon çağrısı gelirse ne olur?
Bir çağrı geldiğinde, SoundLink Color II’den gelen müzik durdurulur ve telefon zili hoparlör üzerinden duyulur. Eğer çağrıyı SoundLink Color II üzerinden cevaplamak isterseniz, çağrıyı yanıtlamak için çok fonksiyonlu düğmeye basmanız yeterlidir. Bundan sonra telefon görüşmenizi yapmak için hoparlörün kendisine doğru konuşabilirsiniz. Telefon görüşmenizi bitirdiğinizde, müziğiniz tekrar kaldığı yerden çalmaya devam eder. Bu deneyimin bazı detayları telefon üreticilerinin farklı uygulamalarından dolayı değişiklik gösterebilir.
Çok fonksiyonlu düğme ne için kullanılır?
Müzik çalma modundayken, çok fonksiyonlu düğmeye bir kere bastığınızda müzik çalmaya başlar, bir kez daha bastığınızda duraklatır, iki kez bastığınızda bir sonraki parçaya atlar, ve üç kez bastığınızda bir önceki parçaya atlar. Çok fonksiyonlu düğmeye basmak ve basılı tutmak, cihazınızın sesli kontrollerini aktifleştirir (sesli aramalar ve Siri veya Google Now’a erişim için). Çok fonksiyonlu düğmeye tekrar basmak hoparlörün sesli kontrol modundan çıkmasını sağlar. Bir telefon çağrısı geldiğinde, çok fonksiyonlu düğmeye basmak çağrıyı cevaplar, düğmeye basıp basılı tutmak ise çağrıyı reddeder. Telefon görüşmesi sırasında çok fonksiyonlu düğmeye basmak görüşmeyi sonlandırır.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün pil performansı nasıldır?
Pil performansı çalınan içeriğe ve volüm seviyesine göre değişir. Tipik kullanımda, SoundLink Color II’nin pil ömrü sekiz saate kadardır.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün pilini şarj etmek ne kadar sürer?
Müzik çalmadan, SoundLink Color II’nin pilinin şarjının çoğunluğu, en az bir amperlik akımlık bir USB güç kaynağı kullanılarak 3 saatte şarj edilebilir. Alternatif USB güç kaynakları kullanarak veya müzik çalarken şarj etmek daha uzun sürebilir.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlör, Wi-Fi veya WiDi’i destekler mi?
Hayır. SoundLink Color II hoparlörün kablosuz bağlantısı sadece Bluetooth üzerindendir.
SoundLink Color II Bluetooth hoparlör, tablet üzerinden bir film izlemek gibi, video için ses sağlamak için kullanılabilir mi?
Evet. Ancak, bu deneyimin kalitesi—özellikle ses ve görüntü arasındaki senkronizasyon—cihazın Bluetooth kullanımı tarafından etkilenebilir, ve en iyi performans SoundLink Color II ve cihazı birbirine 2 metreden az, ve aralarında herhangi bir obje olmadan, yakın mesafede tutarak diğer kablosuz cihazlardan oluşabilecek paraziti en aza indirerek elde edilebilir. Bulunduğunuz alanda kullanılan bir Wi-Fi ağı da performansı etkileyebilir.


Ağırlık Çekim Mesafesi Derinlik Garanti Süresi (Yıl)
544 10M 57, 1 2
Garanti Tipi Genişlik Pil Teknolojisi Pil Türü
Resmi Distribütör Garantili 127 Lityum-İyon (Li-Ion) Gömme
Usb Bağlayıcı Ürün Rengi Yükseklik
Micro-USB B Mavi 133, 3

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.