0.0 (0 Değerlendirme)

Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 Prg Bulaşık Makinesi Beyaz 

Ürün Kodu: 115031114
 • En geç 24 Mart Cuma günü kargoda
Satıcı BULPA A.Ş.
9.237 TL
9.237 TL
Ürün Açıklaması

Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 Prg Bulaşık Makinesi Beyaz 

Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 Prg bulaşık makinesi beyaz rengi, ActiveWater teknolojisi, Dosage Assist özelliği ve şık tasarımıyla her eve lazım beyaz eşya ürünleri arasında yer alıyor. Siz de bulaşıklarınızı tertemiz yaparken enerji tasarrufu da sağlayan bir yardımcı isterseniz ürünü sayfamız üzerinden detaylıca inceleyip birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Neden Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 Prg Bulaşık Makinesi Almalıyım?

Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 programlı beyaz bulaşık makinesini almak için birden çok geçerli sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün ActiveWater teknolojisi. Bu teknoloji, çevreci otomatik su tasarruf sistemi ile azami düzeyde verimlilik sağlamak üzere tasarlanmış. Aynı zamanda hedefli su dağıtımı, gelişmiş filtre teknolojisi, hızlı ısıtma ve yüksek pompa gücü su sirkülasyonunu artırırken mükemmel sonuçlar elde etmenizi de sağlıyor. Size de tertemiz bulaşıkların keyfini çıkarmak kalıyor. Üstelik makinenin yapabildikleri bunlarla da sınırlı değil. Bosch Serie 2 SMS23BW01T beyaz bulaşık makinesindeki akıllı dozaj asistanı ile her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum fayda sağlanıyor. Makinenize yerleştirdiğiniz tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun zamanında, özel hazırlanmış sepetin içine otomatik olarak düşerek kontrollü olarak çözünüyor. Bu şekildeki akıllı sistemle her yıkamada istenilen sonuçlara kolayca ulaşılabiliyor. İster çok yağlı tabaklar ister yapışmış yemek artıkları bulunan çatal bıçaklar isterseniz de çay lekesi kalmış bardaklar... Söz konusu hangi kirli ürünse Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 programlı beyaz bulaşık makinesi için dert değil. Tüm kirler akıllı teknoloji yardımıyla kısa sürede yok olup gidiyor. Tüm bunların yanı sıra bu bulaşık makinesi oldukça da sessiz. Zira bu cihazda düşük gürültülü emisyon ile yüksek performans bir arada sunuluyor. EcoSilence Drive, sürtünme sesini asgari seviyelere indirerek daha sessiz bir çalışma süreci sağlıyor. Fırçasız ve enerji tasarruflu bir motorla donatılmış olan Bosch Serie 2 SMS23BW01T bulaşık makinesi temiz olduğu kadar sessiz de. Siz de böyle özellikleri olan bir bulaşık makinesi için sayfamızı incelemeye hemen başlayın!

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 programlı bulaşık makinesini kullanırken ürünün bazı temel özelliklerine dikkat etmenizde fayda var. Bunlardan ilki ürünün kapı kilidi. Bosch Serie 2 SMS23BW01T beyaz bulaşık makinesinde bir adet kapı kilidi bulunuyor. Çocukları, makinenin sebep olabileceği tehlikelere karşı korumak amacıyla geliştirilen bu mekanik güvenlik sistemi sayesinde bulaşık makinesinin kapısının açılmasını zorlaştırabilir, çocuğunuzun risklerden koruyabilirsiniz. Dolayısıyla eğer çocuklu bir evde yaşıyorsanız cihazın kapı kilidini etkinleştirip cihazın kapısını kapalı tutmanızda fayda var. Bunun için yapmanız gerekense çok basit. Öncelikle bulaşık makinesinin kapısını açın. Kapının gövdeyle birleştiği yerde bir kilit dili göreceksiniz. Bu dili öne doğru hafifçe çekin ve makinenin kapısını kapatın. Kilit dili, makinenin kapısının çekilmesini zorlaştıracağı için çocuklar tarafından açılmasını engelleyecektir. Kilidi kendiniz için devre dışı bırakmak isterseniz bu durumda makinenin kapısını açın ve kilidin dilini sağa bastırarak arkaya doğru ittirin. Bulaşık makinesinin kapısını kapattığınızda çocuk kilidi devre dışı kalmış olacaktır. Tüm bunların yanı sıra bu üründe bir de su sensörü bulunuyor. Yıkama suyunun bulanıklığın ölçen bu sensör, bir optik ölçme tertibatı olarak tasarlanmış ve su tasarrufu amacıyla geliştirilmiş. Kullanılan yıkama programına bağlı olarak devreye giren su sensörü, kirlenmenin derecesine göre suyu, bir sonraki yıkama işlemine devralıyor. Böylece su tüketiminde 3 ila 6 litre tasarruf sağlanabiliyor. Diğer yandan Bosch Serie 2 SMS23BW01T beyaz bulaşık makinesindeki iki işlev sayesinde daha az elektrik ve su harmanız da mümkün: Eko 50 ve Yarı Dolu fonksiyonları. Eko 50 derece programı ile az kuruyup yapışmış kirlerin bulunduğu tabak çanaklar ve çatal bıçaklar için uygun. Yarı Dolu fonksiyonu ise yıkanacak az bulaşık olduğunda kullanılabilir. Bu sebeple yıkamaya başlamadan önce deterjan bölmesine normalden daha az deterjan koymanız önerilmekte. Zira bu programın çalışma süresi diğer programlara nazaran daha az. Tüm bu tüyolara dikkat ederek Bosch Serie 2 SMS23BW01T beyaz bulaşık makinenizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Bosch Serie 2 SMS23BW01T Bulaşık Makinesi Kimler için Uygun?

Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 programlı beyaz bulaşık makinesi evindeki bulaşıkları tertemiz yaparken enerji tasarrufu da sağlamak isteyenler için uygun bir cihaz. Farklı seviyedeki kirleri etkin biçimde çıkarmak için geliştirilmiş 3 programı, düşük ses seviyesi ve ideal boyutlarıyla Bosch Serie 2 SMS23BW01T beyaz bulaşık makinesi gerek öğrenci evlerinde gerek aileler tarafından kullanılmak için son derece uygun.

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

SMS23BW01T Bosch 3 programlı beyaz bulaşık makinesinin öne çıkan pek çok özelliği bulunmakta. Bunlardan ilki akıllı dozaj teknolojisi. Bu teknoloji, her yıkamadaki deterjan verimliliğinin otomatik olarak ayarlanması şeklinde çalışıyor. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun yerinde sepete düşüyor ve burada kontrollü olarak çözünüyor. Böylece makinedeki bulaşıklar tortusuz ve tertemiz oluyor. Diğer yandan bu makinedeki üst sepet 3 kademeli olarak tasarlanmış. Sepeti yan kollardaki mandallar sayesinde dilediğiniz yükseklik için ayarlayabilirsiniz. Bunun için bulaşık sepetini dışarı çekmekle işe başlayın. Sepetin dış tarafındaki sağ ve sol kolları içe bastırdıktan sonra sepeti hafifçe aşağı indirebilirsiniz. Böylece bu sepete yerleştireceğiniz uzun bardaklar, geniş kaseler ve diğer ürünler makineye rahatça sığabilecektir. Diğer yandan Bosch Serie 2 SMS23BW01T bulaşık makinesinin üst sepetinde bir de küçük parça tutucu aparatlar yer alıyor. Çay bardağı ya da daha küçük parçalar için hayat kurtarıcı nitelikteki bu aparatlar sayesinde küçük bulaşıklar yer değiştirmeden ya da düşmeden yıkanabiliyor.


BOSCH SERIE 2 SMS23BW01T F ENERJİ SINIFI 3 PRG BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİ


Derinlik Genişlik Gürültü Seviyesi Yükseklik
600 600 52 dB 845
Yıkama Programı Sayısı
3 Programlı

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 75.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Bosch Serie 2 SMS23BW01T 3 Prg Bulaşık Makinesi Beyaz 
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 75.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.