Su Tankı Kapasitesi 0,95

Arzum OK002 Okka Türk Kahve Makinesi Krom

Ürün Kodu: 120130385
 • En geç 06 Ekim Cuma günü kargoda
Satıcı: HarikaFiyat PluS
7.599 TL
7.599 TL

Ürün Açıklaması

Arzum OK002 Türk kahvesi makinesi ile markanın Okka serisinin harikalığını deneyimleyebilirsiniz. Ödüllü Arzum OK002 Okka Türk kahve makinesi krom – siyah modeli ile keyifli sohbetlerin eşlikçisi olan köpüklü Türk kahvenizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Farklı pişirme yöntemleri ile de kahvenizi özelleştirmenizi sağlayan model, geleneksel lezzeti eşsiz hazırlama teknolojisinde ayağınıza getiriyor. Farklı fincan büyüklüğü ayarları, közde Türk kahvesi keyfi gibi özellikleri ile de cazibesini artıran Arzum OK002 Okka Türk kahve makinesi (krom) şimdi Teknosa’da sizi bekliyor. Hemen ürün ayrıntılarını bulabileceğiniz sayfamızda fiyat performansı, ürün değerlendirmesi gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Arzum OK002 Türk Kahvesi Makinesini Neden Almalıyım?

Sohbet koyulaştığında, misafir ağırlarken ya da güne dinç başlamak istediğinizde… Arzum OK002 Okka Türk kahvesi makinesi krom modeli ile geleneksel lezzeti mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Ödüllü tasarımı ile de başarısını gözler önüne seren Arzum OK002 Türk kahve makinesi markanın Okka serisini deneyimlemeniz için harika bir fırsat. Doğrudan fincana servis özelliği ile işleri kolaylaştıran model, her seferinde okkalı bir Türk kahvesi hazırlamanızın önünü açıyor. Cihaz, kahve içenlerin sevdiği miktarı ayarlamasını da kolaylaştırıyor. Üç farklı fincan boyutu ayarlama özelliği sayesinde duble Türk kahvesi de hazırlayabilir tekli kahvenizi de kolayca pişirebilirsiniz. Bu sayede standardın ötesine geçmek, farklı fincan boyutlarında kahvesini yudumlamak isteyenler de markanın Okka serisini tercih edebiliyor. Arzum OK002 krom Türk kahve makinesi ayrıca farklı mekânlarda da ideal tadı korumak isteyenlerin tercihi olabiliyor. Bunun en önemli nedeni cihazın donatıldığı teknolojik özellikler. Auto Boiling Altitude Detection teknolojisine sahip olan Arzum OK002 krom siyah - krom modeli, bu sayede dünyanın her yerinde aynı eşsiz lezzeti afiyetle yudumlamanızı sağlıyor. Bu teknoloji, bulunduğunuz lokasyonun deniz seviyesine göre yüksekliği algılayabiliyor. Suyun kaynama noktasını da buna göre otomatik olarak tespit ediyor ve kahvenizi bu bilgiler ışığında hazırlıyor. Böylece mevcut evinizden çok daha farklı bir konuma taşınacak olsanız dahi, aynı eşsiz lezzeti yanınızda götürebilirsiniz.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Arzum OK002 Okka krom – siyah Türk kahvesi makinesini kullanırken dikkat edebilecekleriniz de yok değil. Bunlar arasında cihazın kapasitesi, limiti ile ilgili bilgilere sahip olmanız oldukça önemli. Örnek vermek gerekirse; cihaz iki kahve fincanına doğrudan servis özelliği ile donatılıyor. Tek seferde iki Türk kahvesi fincanına kahve hazırlayabileceğiniz model, böylece eşiniz, arkadaşınız, komşunuz ile sohbeti koyulaştırmanızı sağlıyor. Yalnızca Türk kahvesi fincanında değil, örneğin daha büyük bir kupada kahve içmek isterseniz de dert değil. Arzum OK002 Okka krom Türk kahvesi makinesinde farklı 3 adet fincan büyüklük ayarı bulunuyor. Bu sayede standart ölçüden çok daha fazlasını talep ettiğinizde de Arzum OK002 makinesi beklentileri karşılıksız bırakmıyor. Cihaz tüm bunlara ek olarak kendi kendini temizleyebilme özelliği ile takdir topluyor. Bu sayede her zaman steril bir kahve pişirme & içme deneyimi de ayrıcalığınız hâline geliyor. Arzum OK002 Okka krom Türk kahvesi makinesinin su tankı kapasitesi ise 0,95 litre olarak belirleniyor. Bu nedenle her kahve hazırlığının öncesinde su tankını kontrol etmeniz, tanka yeterli miktarda su doldurmanız da elzem. Ayarlanabilir kupa standı yüksekliği de cihazın standına farklı boyutlardaki bardakları koyabilmenizi sağlıyor.

Kimler için Uygun?

Arzum OK002 Okka serisi, kendisine, sevdiklerine eşsiz bir Türk kahvesi lezzeti sunmak isteyen geniş bir kesme hitap ediyor. Dünyanın neresine giderseniz gidin Arzum OK002 Türk kahvesi makinesinden aynı mükemmel tadı almanız mümkün. Bunun en önemli nedeni ise cihazın deniz seviyesi yüksekliğini algılayabilmesi ve ona göre kaynatma işlemi uygulayabilmesi. Özellikle farklı evlerde, mekânlarda içilen Türk kahvelerinde kendi evindeki tadı bulamayanlar bu özelliği çok sevecek! Tek seferde iki adet fincana kahve hazırlayabileceğiniz cihaz, közde Türk kahvesi keyfi için de ideal. Bunun için cihazdaki yavaş pişirme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede közde Türk kahvesini fincanlara koyup afiyetle içebilirsiniz. Cihaz kapasitesi gereği daha çok evsel mekânlar için uygun olsa da işletmeler, profesyonel mekânlara da uyum gösteriyor. Kafeterya gibi hizmet veren mekânlardan ofislere kadar da Arzum OK002 Okka krom Türk kahvesi makinesini görmek mümkün. Geleneksel lezzete her ortamda aynı kalitede ulaşmak isteyen geniş bir kitle bu açıdan markanın Okka serisini tercih edebiliyor. Üstelik tüm köpüğün fincanlara eşit olarak dağılması da cabası. Bu sayede bir fincan bol köpüklüyken bir diğer fincanın köpüksüz olma derdine de son verebilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Arzum Okka OK002 yorum ve geri bildirimlerinde de görebileceğiniz üzere cihazdaki közde pişirme özelliği çok dikkat çekiyor. Yavaş pişirme özelliğini devreye sokarak közde kahvenizi hazırlamanız artık çok kolay. Auto Boiling Altitude Detection teknolojisi ile donatılması da cihazın farklı pek çok lokasyonda aynı tada ulaşmanızı sağlayan özelliği. Bu teknoloji sayesinde deniz seviyesini algılayan cihaz, suyun kaynama noktasını da bu seviyeye göre kendisi belirleyebiliyor. Bu sayede evinizde kendinize hazırladığınız o eşsiz Türk kahvesini nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz. Red Dot Award ve Plus X Award’da “Best Product” ödülü alması da cihazın cazibesini artırıyor. Sunduğu fonksiyonlarının yanı sıra Arzum OK002 tasarımı ile dikkat çekiyor. Bakırın gelenekseli çağrıştırdığı model, otantik motifleri ile de ilgi görüyor. Siz de markanın Okka serisindeki bakır modeli burada inceleyip Teknosa güvencesi ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz.


- İdeal lezzette, köpüklü Türk kahvesi pişirmeyi sağlayan “Lift-to-Brew” teknolojisi
- Dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmeyi sağlayan “Auto Boiling Altitude Detection” sistemi
- Bir veya iki fincan pişirebilme seçeneği
- 3 boy fincan büyüklüğü ayarı
- Közde Türk kahvesi keyfi için “Yavaş Pişirme” özelliği
- Kendini temizleme özelliği
- İsteğe bağlı olarak su kaynağından otomatik su besleme seçeneği
- “Doğrudan fincana” servis özelliği


Ağırlık Dahili Ekran Derinlik Genişlik
3500 Hayir 320 255
Güç Su Tankı Kapasitesi Yükseklik
710 0, 95 332

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Arzum OK002 Okka Türk Kahve Makinesi Krom
5.0
 • 5
  26
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Nespresso Essenza Mini D 30 Kırmızı Kahve Makinesi
Reklam
Nespresso Essenza Mini D 30 Kırmızı Kahve Makinesi
%26
4.999,00 TL
3.699,00 TL
Nespresso C66TC65 Pixie Bundle Kahve Makinesi + Süt Köpürtücü
Reklam
Nespresso C66TC65 Pixie Bundle Kahve Makinesi + Süt Köpürtücü
6.109,00 TL
Nespresso Essenza Mini D 35 Bundle Kırmızı Kahve Makinesi
Reklam
Nespresso Essenza Mini D 35 Bundle Kırmızı Kahve Makinesi
4.999,00 TL
Nespresso C61 Pixie Titan Kahve Makinesi
Reklam
Nespresso C61 Pixie Titan Kahve Makinesi
%35
6.199,00 TL
3.999,00 TL
Nespresso F541 Gran Lattissima Siyah Kapsüllü Kahve Makinesi
Reklam
Nespresso F541 Gran Lattissima Siyah Kapsüllü Kahve Makinesi
%19
15.999,00 TL
12.999,00 TL
Nespresso F121 One Lattissima Siyah Kapsül Kahve Makinesi
Reklam
Nespresso F121 One Lattissima Siyah Kapsül Kahve Makinesi
%13
12.299,00 TL
10.699,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.