0.0 (0 Değerlendirme)

Arzum AR2022 Metalium Izgara ve Tost Makinesi

Ürün Kodu: 120070490
 • En geç 10 Haziran Cumartesi günü kargoda
1.899 TL
1.899 TL

Ürün Açıklaması

Arzum AR2022 tost makineleri yüksek W değeri ile tostlarınızı dakikalar içerisinde hazırlıyor! Izgara gibi farklı pek çok hazırlık için de tercih edebileceğiniz model, kendine has tasarımından kullanıcı dostu özelliklerine kadar da uzun süre mutfağınızın temel aletlerinden biri olabilir. Siz de Arzum AR2022 Metalium tost makineleri hakkındaki merak ettiklerinizi Teknosa'da bulabilir, hemen siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz!

Arzum AR2022 Metalium Tost Makinesini Neden Almalıyım?

Arzum AR2022 tost makinesi geç pazar kahvaltılarından işe gitmeden önceki hızlı atıştırmalara kadar pek çok zaman dilimine ayak uyduruyor. 2000 W gücü ile performansından şüphe ettirmeyen model, döküm plakalar ile donatılıyor. Döküm plakalı tost makineleri genellikle kahvaltı hazırlıklarında ya da hızlıca atıştırmalık hazırlanacağı zamanlarda çokça görebileceğiniz modeller. Arzum AR2022 Metalium 2000 W tost makinesi de bu modellerden biri olarak haftanın yedi günü leziz kahvaltılarınızın bir parçasını kolayca hazırlıyor. 4 dilimlik kapasitesi sayesinde de 4 adet tostunuzu hazırlayıp masanıza servis edebilirsiniz. Sıcaklık ayarları sayesinde de hazırlayacağınız gıdalara göre en doğru ısı ayarını rahatlıkla seçebilirsiniz. Özellikle de tostunuzu çok kızarmış ekmeklerde seviyorsanız sıcaklık ayarını maksimuma çekebilirsiniz. Izgara makinesi olarak da kullanılabilen modeller, bu sayede sosis, sucuk, köfte, et gibi gıdalarınızı hazırlamanızı da kolaylaştırabilir. Böylece sabahları tost, akşamları ızgara yapmanızı sağlayan bir makine arıyorsanız da bu modellere şans verebilirsiniz. Arzum AR2022 Metalium ızgara ve tost makinesi kullanım kolaylığı sağlaması bakımından da tercihlerinizi belirleyebilir. Örneğin, yükseklik ayarı tost makinelerinde çok kullanışlı bir özellik olarak öne çıkıyor. Bu sayede hazırladığınız gıdaların formuna göre tost makinenizi doğru şekilde konumlandırabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Arzum AR2022 Metalium ızgara ve tost makinesi paslanmaz çelik modellerinin kullanımı da gayet kolay. Sıcaklık ayarı, yükseklik ayarı, dik muhafaza imkânı, kilitleme mandalı gibi işlevleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Cihazın üst gövdesi 90 derece açılabiliyor. Tutma sapı ise ısıya dayanıklı olduğu için makine çalışır vaziyetteyken de ısıdan etkilenmiyor. Böylece saptan yardım alarak makinenizi kolayca açıp kapayabilirsiniz. Üst gövdenin ortasında ise ayarlanabilir ısı düğmesi (termostat) ve ışıklar yer alıyor. Buradan makinenizin ısısını kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu bölgede yeşil ve kırmızı olmak üzere iki farklı ışık yer alıyor. Termostat hazır ışığı yeşil ve enerji (güç/ısıtma) ışığı kırmızı olarak tasarlanıyor. Kırmızı renk enerji (ısıtma) ışığı, cihazın açıldığını ve ısıtmaya başladığını, yeşil termostat (hazır) ışığı ise cihazın kullanıma hazır olduğunu gösteriyor. Isı ayar düğmesini çevirerek ideal sıcaklığı oluşturabilirsiniz. Tutma sapının sağ tarafında ise kilitleme mandalı bulunuyor. Özellikle çocuklu evlerde güvenliği sağlamak için kilitleme mandalından çokça yararlanabilirsiniz. Cihazda yağ damlama tepsisi de bulunuyor ve bu özellik de akıcı formdaki yağların tezgahınıza akmasını önleyebiliyor. Bu tepsi açılır kapanabilir bir tasarıma sahip olup makinenin alt kısmında yer alıyor. İlk kullanımdan önce ise yüzeyleri hafifçe yağlayabilirsiniz. Cihaz yapışmaz ısıtıcı plakalara sahip olduğu için yağlama işlemi yapmadan da tost/sandviç hazırlamanız mümkün. Çift taraflı ya da tek taraflı ızgara işlevinden de yararlanabilirsiniz. Çift taraflı ızgarada yiyecekleri çevirmeye gerek kalmıyor. Alt pişirme yüzeyine gıdalarınızı koyabilir ve üst kapağı da yiyeceklerin üzerine kapatabilirsiniz. Tek taraflı ızgara içinse pişecek yiyecekleri alt yüzeye yerleştirin ve üst kapağı dik şekilde yukarı çekip 90 derece açın.

Arzum AR2022 Kimler İçin Uygun?

Arzum AR2022 Metalium ızgara ve tost makinesi evlerde kullanım için tasarlanıyor. Ticari ya da sanayi amaçlı kullanılmamalı. Dolayısıyla markanın bu makineleri öncelikle evine tost makinesi almak isteyen kullanıcılar için oldukça uygun. Bununla beraber tost, sandviç gibi yiyeceklerini hızlı bir şekilde hazırlamak ya da cihazındaki ızgara fonksiyonunu kullanmak isteyenler de yine bu modeli tercih edebiliyor. Isıtma ve pişirme yapmak, ızgara, sandviç, tost, ekmek kızartmak gibi amaçlar için çok uygun olan model, böylece geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. İster işe gitmeden önce hızlı bir atıştırmalık hazırlamak ister geniş vakitli pazar kahvaltıları için Arzum AR2022 modelleri nokta atışı bir seçim. Sunduğu tost yapma işlevinin yanı sıra modelde ızgara fonksiyonu da bulunuyor. Bu açıdan ızgara yapabilme fonksiyonuna sahip bir tost makinesi arayanlar da yine bu modeli tercih edebiliyor. Böylece leziz akşam yemekleri hazırlamak için de modelin ızgara fonksiyonundan yararlanabilirsiniz. Kilitleme mandalına sahip olması da yine güvenle çalışan tost makineleri arayanlara hitap etmeyi başarıyor. Özellikle de çocuklu evlerde bu fonksiyon çokça kullanılıyor. Yağ akıtma kanalına sahip modelde, açılıp kapanabilen bir yağ damlama tepsisi de bulunuyor. Bu sayede yağlayıp hazırladığınız gıdalardan tezgahınıza yağ damlamıyor. Arzum AR2022 tost makineleri, böylece gıda hazırlığında titizliği öne alanlar için de gayet uygun.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Modelin öne çıkan birden çok özelliği bulunuyor. Bunlar, kullanıcıların beklentilerine göre önem sırasında yer değiştirebiliyor. Örneğin, bir yağ damlama tepsisine sahip olması büyük avantaj. Cihazın alt tarafında bulunan bu tepsi açılıp kapanabiliyor. Bu sayede tost ve ızgaralarınızın ardından oluşan yağ etrafı kirletmiyor. Üst kapağın tam ortasındaki çevirmeli ısı ayar sistemi de dikkat çekiyor. Son derece modern görünüm ve fonksiyonu ile bu ısı ayarından kolayca yararlanabilirsiniz. Cihazın sunduğu tüm teknik değerlere ek olarak tasarım noktasında da öne çıkan özellikleri var. Paslanmaz çelik renginde imal edilen Arzum AR2022 Metalium ızgara ve tost makinesi, modern mutfakların tercihi. Böylece mutfak dizaynına da ayak uydurmayı başarıyor. Isıya dayanıklı tutma sapı ve döküm plakaları da kolay bir şekilde yiyecek hazırlamanıza yardımcı oluyor. Dilerseniz, farklı seçenekleri incelemek için Tost Makinesi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak blender, su ısıtıcı, mikser, meyve sıkacağı gibi farklı pek çok ürünü incelemek için de Elektrikli Mutfak Aleti kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.


AR2022 Metalium Izgara Ve Tost Makinesi - Paslanmaz Çelik


Ağırlık Güç Kademe Pişirme Yüzeyi Malzemesi
9030 2000 W 4 Döküm
Izgara Yapma Yükseklik Ayarı Kilitleme Mandalı Çıkartılabilir Plaka
Evet Evet Evet Hayır
Termostatlı Yağ Toplama Haznesi
Evet Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Arzum AR2022 Metalium Izgara ve Tost Makinesi
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek