Elektrikli Ev Aletleri ve Yaşam Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

Küçük ev aletleri

Küçük ev aletleri evlerde ve özellikle mutfaklarda bireylerin hayatlarını kolaylaştırmakta yardımcı olan elektronik aletlerdir. Bazı elektrikli ev aletleri set şeklinde satılırken bazıları teker teker alınmaktadır. Teknosa'da satışa sunulan küçük ev aletleri şu şekildedir;

Elektrik süpürgesi: Kullanıcıların evlerinde en çok tercih ettikleri küçük ev aletlerinden birisidir. Toz torbalı, toz torbasız, su filtreli gibi çokça çeşitleri vardır. Farklı modellerde elektrik süpürgeleri farklı özelliklere sahiptir. Toz torbalı elektrik süpürgeleri kolay temizlenebilmeleri ve uygun fiyatları sebebi ile kullanıcılar tarafından tercih edilirken su filtreli elektrik süpürgeleri daha sağlıklı oldukları, toz yaymadıkları ve alerji yaratmadıkları için tercih edilebilmektedir.

Toz torbalı, toz torbasız, su filtreli gibi çokça çeşitleri vardır. Farklı modellerde elektrik süpürgeleri farklı özelliklere sahiptir. Toz torbalı elektrik süpürgeleri kolay temizlenebilmeleri ve uygun fiyatları sebebi ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Şarjlı süpürgeler, dikey süpürgeler ve robot süpürgeler son dönemlerin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Dyson, Philips, Fakir, Electrolux, Rowenta ve iRobot öne çıkan markalar arasındadır.

Meyve sıkacağı: Kullanıcıların en çok tercih ettiği küçük ev aletlerinden birisidir. Meyveleri ve sebzeleri sıkıp meyve suyuna dönüştürür. Pratikliği sebebi ile çok kullanışlıdır.

Ekmek kızartma makinesi: Özellikle kahvaltı zamanlarında tercih edilen kızarmış ekmekleri kolay ve hızlıca yapmaya olanak sağlamaktadır.

Tost makinesi: Öğrencilerin ve özellikle bekar kullanıcıların en çok kullandığı küçük ev aletidir. Kahvaltıda, öğle yemeğinde veya geceleri hızlıca sıcak tost yapmayı sağlar. Yeni nesil tost makineleri ızgara görevi de görmektedir.

Kahve makinesi: Özellikle son senelerde çalışan ve hızlıca kahvaltı yapmayı tercih eden kullanıcıların gözdesi olmuştur. Kahve makineleri birçok çeşit kahveyi yapabilmektedir. İçerisine süt veya su ekleyerek kullanılan kahve makineleri olduğu gibi kapsül sistemi ile çalışan kahve makineleri de bulunmaktadır.

Çay makinesi: Özellikle artık demlik kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Elektronik çay makineleri suyu da sıcak tutmaktadır.

Mutfak robotu: Birçok kesme, doğrama, karıştırma, rendeleme ve çırpma işlemini yapmakta ve zaman zaman yemek yapan kullanıcıların kurtarıcısı olmaktadır. En kullanışlı küçük ev aletlerinden biri olan mutfak robotu tek başına birden çok işlev yapabildiği için tercih edilmektedir.

Mikser: Hamur yapma işini kolaylaştıran robot ile özellikle hamur işlerinin yapımı çok kolaylaşmaktadır.

Su Isıtıcı, Kettle: İçine konulan suyu hızlıca ısıttığı için birçok evde tercih edilmektedir.

Ütü: Yıkanan ve kurutulan kıyafetlerin kırışıklıklarını gidermekte kullanılan bir evin en vazgeçilmezi olan ev aletlerinden biridir.

Fritöz: Her türlü kızartmanın yapılabileceği alet ile hem kızartma yağından tasarruf edilmektedir hem de kızartma yaparken sıçrama oranı azaldığı için daha temiz bir iş yapılmasını sağlamaktadır.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.