Araç Kamerası Fiyatları ve Modelleri

4 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
70Mai RC09 1080p HD Geri Görüş Araç Kamerası

70Mai RC09 1080p HD Geri Görüş Araç Kamerası

449 TL
Çok Satanlar
360+ G500H Wi-Fi + GPS 2K Çift Kameralı 160° Geniş Açı Lens Gece Görüşlü Akıllı Araç İçi Kamera + 1080p Arka Kamera

360+ G500H Wi-Fi + GPS 2K Çift Kameralı 160° Geniş Açı Lens Gece Görüşlü Akıllı Araç İçi Kamera + 1080p Arka Kamera

2.199,90 TL
360+ G300H Wi-Fi + GPS 1296p 160° Geniş Açı Gece Görüş Akıllı Araç İçi Kamera

360+ G300H Wi-Fi + GPS 1296p 160° Geniş Açı Gece Görüş Akıllı Araç İçi Kamera

1.499,90 TL
70Mai A400 Dashcam 1440p Quad HD 145° Açılı Gece Görüşlü Araç Kamerası

70Mai A400 Dashcam 1440p Quad HD 145° Açılı Gece Görüşlü Araç Kamerası

1.339 TL

Araç kamerası çeşitleriyle yol boyunca güvenliğinizi sağlayın. Bu ürünlerle trafik sırasında oluşabilen herhangi bir aksiliği kayıt altında tutabilirsiniz. Araç kameraları gelişmiş özellikleri sayesinde seyahat boyunca trafiğin akışını ve araç içi görüntülerini kaydedebilir. Bu görüntüler kaza ve trafik sorunlarında elinizde kanıt olmasına olanak sunar. Trafik süresince güvenliğinizi gözetmek için ürünleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler ayrıca yol boyunca eşsiz manzaraların kayıt almanıza olanak tanır. Özel ve ticari araçlarınız için ürünleri değerlendirebilirsiniz. Farklı özelliklerle sunulan araç kamerası çeşitleri Teknosa’da sizi bekliyor.

Araç Kamerası Çeşitleri

Araç içi ve araç dışı görüntüleri kaydetmek yolculuk sırasında güvenlik için oldukça önemli. Çünkü olası kaza durumlarında görüntüleri kaydederek delil olarak kullanabilirsiniz. Bu durumlar için araç kameraları her an tetikte olmanızı sağlıyor. Seyahat güvenliğinizi artırmak ve adli vakalarda delil oluşturmak adına ürünleri kullanabilirsiniz. Araç kameraları arka ve ön camdan görüntü kaydetme olanağı sunuyor. Bununla birlikte gece görüşü özelliğine de sahip olan ürünler gün boyunca araç güvenliğini sağlıyor. Farklı özelliklerle sunulan ürünleri seyahat rutininize göre değerlendirebilirsiniz. Araç içi kameraları ayrıca profesyonel video çekimi için de oldukça ideal. Yüksek çekim kalitesine sahip olan ürünler trafik boyunca tüm manzaraları kaydetme imkanı sunar. Bu görüntülerde kolaj yaparak kusursuz video kayıtları oluşturabilirsiniz. Araç içi kameraları teknik özelliklerine göre farklılaşıyor. Bu ürünler temelde tek ve çift kameralı olarak ikiye ayrılıyor. Tek kameralı ürünler monte edilme şekline göre araç içi ve araç dışını kaydetmenizi sağlıyor. Tasarımları ve teknik özelliklerine göre değişen ürünleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Çift kameralı ürünler ise ön ve arka cam görüntülerini kaydetmek için ideal. Araç çevresinde tam güvenliği sağlamak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Araç Kamerası Özellikleri

Araç kameraları son teknoloji özellikleriyle seyahat boyunca birçok kolaylık sağlıyor. Seyahat sırasındaki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ürün çeşitlerinde öne çıkan özellikler arasında çekim açısı, lens özellikleri ve kamera donanımı gibi unsurlar bulunuyor. Araç kameralarının çekim açısı, ürünlerin seyahat boyunca alabildiği görüntü boyutunu ifade eder. Geniş çekim açısına sahip olan ürünler üç şerit trafiğik görüntüsünü kayıt altında tutabilir. Bu ürünler manzara çekimi ve kapsamlı video kaydı için tercih edilir. 145 ve 130 derece özelliklerine sahip olan ürünleri web sitemizde bulabilirsiniz. Lens özellikleri ise görüntü kalitesini belirleyen önemli bir unsurdur. Düşük ışıkta veya yüksek parlaklıktaki görüntüleri dengeli bir şekilde kaydedebilen ürünler parazitsiz görüntüler sunar. Bu özellikteki ürünleri tercih ederek seyahat boyunca net görüntüler elde edebilirsiniz. Ürünlerin lens özelliklerindeki gece çekim donanımları da oldukça önemlidir. Gece boyunca net ve kaliteli video kayıtları elde edebilmek için ürünlerin lens özelliklerini inceleyebilirsiniz. Wi-Fİ ve Bluetooth’lu araç kamerası çeşitleri diğer cihazlarla bağlantı kurma olanağını sunuyor. Bu ürünler sayesinde çekilen görüntüleri telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Bununla birlikte görüntüleri telefonunuza pratik bir şekilde kaydedebilir ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Çift Kameralı Ürün Çeşitleri

Araç kamerası çeşitleri arasında farklı özelliklerle geliştirilen ürün seçenekleri de mevcut. Yüksek donanımlara sahip ürünlerle görüntü kaydının yanında farklı imkanlara da sahip olabilirsiniz. Gelişmiş özellikleriyle öne çıkan çift kameralı araç kamerası çeşitleri arasında 70Mai markasının ürünleri öne çıkıyor. Geniş açı ve parazitsiz video çekim özelliğine sahip olan ürünler farklı donanımları da beraberinde getiriyor. Gün boyunca her anı kaydedebilmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler aracın ön ve arka kısımlarını anbean kayıtlarını gerçekleştirir. Bununla birlikte videoların düzenli olarak kaydedilmesini sağlar. 70Mai A400 gibi ürünlerde hareket sensörü özelliği de bulunuyor. Hareket sensörlü araç kamerası çeşitleri arasında yer alan ürün ani çarpma ve sarsıntılarda otomatik olarak aktif olur. Böylece araç dışında olsanız bile olası hasarların kayda alınmasını sağlar. Hareket sensörüne sahip olan ürünlerle aracınızı daima güvende tutabilirsiniz. Bu tür ürünlerde ayrıca ses kaydı özelliği de bulunabiliyor. Araç içi ve dışındaki tüm durumları kayda alabilmek ve olası adli vakarlarda kanıtınızı güçlendirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ses kayıt özelliği bulunan ürünler ayrıca vlog çekimin de kullanılabilir. Seyahat sırasındaki tüm özel anlarınızı bu ürünlerle kayıt altına alabilirsiniz.

Araç Kamerası Fiyatları

Araç kamerası fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bütçenizi göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarında lens kalitesi ve çekim açısı gibi teknik özellikler önemli rol oynuyor. 130 ila 145 derece çekim açılarına sahip olan ürünler kapsamına göre fiyatlandırılıyor. Bunun yanı sıra gece çekimi, hızlandırılmış kayıt gibi özelliklerde ürün fiyatlarını değiştiren unsurlar olarak öne çıkıyor. Bir araç kamerasından beklentilerinizi belirleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz. Ses kaydetme veya çift kamera donanımının bulunduğu ürünler kategorimizde öne çıkıyor. Bu ürünleri tercih ederek seyahat boyunca birçok imkana sahip olabilirsiniz. Teknosa, ürün seçiminde nokta atışı yapabilmeniz için filtre seçenekleriyle sizi karşılıyor. Marka, fiyat aralığı ve garanti süresi gibi filtreleri kullanarak kriterlerinize uygun ürünü bulabilirsiniz. Bununla birlikte web sitemizde ürünleri belirli unsurlara göre sıralama özelliği de mevcut. Üst kısımda yer alan önerilenler, artan fiyat ve azalan fiyat gibi seçenekleri kullanarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Farklı satıcıların sunduğu fonksiyonel araç kamerası çeşitleri Teknosa’da sizi bekliyor. İhtiyacınız olan diğer güvenlik kamerası ve görüntü sistemleri için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Araç içi kamera kaç saat kayıt yapar?

Araç içi kameraların kayıt süresi ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Fakat temel olarak ürünlerin minimum 24 saate kadar kayıt yapabildiği biliniyor. Kameraların kayıt süreleri hakkında bilgi almak için kategorimizde bulunan ürün açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Araç kamerası nasıl kayıt yapar?

Araç içi kameralarının kayıt yapması için gerekli ayarların yapılması gerekir. Telefona bağlanan cihazlarda uygulama ile kayıt ayarlarını aktif edebilirsiniz. Ürünlerin kayıt yapma fonksiyonları hakkında bilgi almak için kategorimizdeki ürünleri açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Araç kamerası nasıl takılır?

Araç kameralarının nasıl takıldığı ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Ön cam kameraları geniş açıyı çekimi için ayna çevresine monte edilebilir. İç ve dış kayıt yapabilen araç kameraları ise camın alt bölümüne konumlandırılabilir.

Araç içi kamera ne işe yarar?

Araç içi kameraları yolculuk boyunca tüm görüntülerini kaydetme olanağı sunar. Bu ürünlerde ayrıca çekimleri uzaktan izleme imkanı da bulunur. Siz araç dışındayken güvenliği sağlamak ve vlog çekmek için ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.