Apple Kılıf Fiyatları ve Modelleri

Kılıflar
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Kılıflar için 58 ürün bulundu

Tükenmek Üzere
%40 279 TL 167 TL
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
%40 279 TL 167 TL
%15 729 TL 617 TL

Teknoloji hayatın hemen her yerinde boy gösteriyor. İnternete erişimi konforlu hale getiren, geniş ekranlarıyla telefondan daha geniş görüş alanı sağlayan ve kolaylıkla kontrol edilen dokunmatik cihazlar, tabletler, her an kullanıcıların yanında taşınıyor. Tabletler cam ekranlarıyla taşınırken zarar görmeye oldukça açık oluyor. Onları koruyan, korurken bir yandan da klavye gibi ek özellikle kazandıran kılıflar, her tablet kullanıcısının seçimleri arasında yer alıyor. Siz de iPad'inizi konforla kullanmak, güvenle taşımak ve ek özelliklerle donatmak için iPad kılıfı tercih edebilirsiniz.

iPad Kılıfı

iPad kılıfları için aynı markanın ürettiği Apple iPad kılıfları tercih ediliyor. Hayata kolaylık katan tasarımlarıyla çeşitlenen kılıflar, akıllı özellikleriyle kullanıcıların tercihi oluyor. Tablet kılıfı Apple ayrıcalıklarıyla donatıldığında, kapağı kapatıldığında tabletin otomatik kapatılması veya açıldığında direkt açılabilmesi gibi özellikler bulunuyor. Kılıflar temelde silikon kılıf, Apple Smart Folio kıvrılan kılıf ve klavyeli kılıflar olarak ikiye ayrılıyor. Kullanıcılar kılıftan beklentilerine göre diledikleri ürünleri seçebiliyor. Kılıf seçerken kullanıcıların tabletlerin boyutunun yanı sıra Apple modellerine uyumluluğuna da bakması gerekiyor. Örneğin 10.2 boyutundaki tablet için iPad kılıfı 10.2 bakabilirsiniz, ancak bulduğunuz iPad kılıfı Apple tabletlerin hangi nesil modellerine uygun ona da dikkat etmelisiniz.

Silikon iPad Kılıfı

Silikon kılıflar, case adıyla anılıyor. Tabletin kılıfını çıkartmadan ekranını kullanmanızı sağlayan silikon caseler, malzemesi nedeniyle tablete ekstra ağırlık katmıyor. iPad kılıfı silikon malzemeyle, cihazları yüzeysel sıvı dökülmelerinden, kirden, tozdan ve hafif darbelerden korumaya yardımcı oluyor. İncecik malzemeden yapılan silikon tablet kılıfı, tabletin kalınlığını da kayda değer ölçüde artırmıyor.


iPad Smart Folio Kılıflar

iPad Smart Folio ve Smart Cover kılıflar, cihaz modeline ve boyutlara uyumlu seçilerek hemen kullanıma başlanabiliyor. iPad Pro 11 inç 1. ve 2. nesil tabletler, iPad Pro 11 inç Smart Folio kılıflarla kullanılabiliyor. iPad Pro 11 inç için Smart Folio kılıf modellerinde renk renk çeşitler yer alıyor. Kullanıcılar zevklerine en uygun seçeneği tercih ederek estetikten ödün vermeden tabletlerini koruyor. iPad Pro 12,9 inç 3. ve 4. nesil tabletler ile iPad Pro 12,9 inç Smart Folio kılıflar tam uyumlulukla çalışıyor. iPad kılıfı 10.5 boyutundaki iPad Pro, iPad Air 3. nesil ve iPad 7. nesil tabletler için aynı ürünü işaret ediyor. iPad (7. nesil) ve iPad Air (3. nesil) uyumlu tablet kılıfı bu modeller için rahatlıkla tercih edilebiliyor. Yani iPad kılıfı 7. nesil uyumlu olduğunda, iPad Air 3. nesil için de kullanılabiliyor. iPad kılıfı 6. nesil ve 5. nesil tabletler için uygun olduğunda iPad Pro 9,7 inç, iPad Air ve iPad Air 2 9,7 inç iPad için de seçilebiliyor. Katlanabilen kılıf kapakları, ters çevrilerek tabletin dik durması için destek oluşturuyor. Hem stand hem de koruyucu bir kapak olan kılıflar, bir şeyler okumak, yazmak, izlemek veya görüşmeler yapmak için kullanıcılara kolaylık vadediyor.

Klavyeli iPad Kılıfı

iPad kılıfı Apple markası ürünleri arasından seçilirken Smart Keyboard veya Magic Keyboard bağlantılı seçenekler dikkat çekiyor. iPad kılıfı klavyeli olduğunda Bluetooth ile klavye bağlanarak kullanıma hazır hale gelebiliyor. Klavyeli iPad kılıfı 9.7 boyutundan 11 inç boyutuna kadar uygun çeşitler sunuyor. Tabletler adeta küçük bir bilgisayara dönüşerek her an, her yeri ofis gibi kullanmanıza imkan veriyor. Klavyeli kılıflarla tablette yazı yazmak kolaylaşıyor.

Tabletinize kolaylıkla takıp çıkarılabilen klavyeli ve klavyesiz tablet klavyelerini Teknosa'da bulabilirsiniz. Modellerin uyumluluklarını inceledikten sonra siparişinizi oluşturabilir, tabletinizi dış etkenlerden korurken çalışmalarınıza konfor katacak çeşitlere Teknosa ayrıcalıklarıyla hemen sahip olabilirsiniz.