Sepet
TÜM ÜRÜNLER

Mağazadan Teslimat“Mağazadan Teslim Al” seçeneği ile alınan ürünler, seçeceğiniz mağazaya göre farklılık göstermektedir. 

Teslim süreleri “Mağazadan Hemen Teslimat” ve “Mağazadan Teslimat” olarak mağaza listesinin yanında yer almaktadır.


Yardım

Sipariş verildikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilememektedir. Değişiklik talep ediyorsanız, sipariş teslimatının durdurulması için Çağrı Merkezimizi (0850 222 55 99) arayarak veya İletişim Formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  
Çağrı merkezimiz 7 Gün 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Siparişinizi kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Teslim alacak kişi adreste bulunmadığında, teslimat adresinde bulunan 1. derece akrabaya, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra ürün teslim edilmektedir.
Ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız.

Teslimat esnasında adreste kimse bulunmaması durumunda, kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. İkinci uğramada da adresinizde bulunmamanız durumunda, 2 gün içinde 0850 222 55 99 UPS Müşteri Hizmetlerini arayıp siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirirseniz teslimat gerçekleştirilecektir.  Teslim edilemeyen siparişler iade alınmaktadır.
Teslimat anında bir bedel ödenmemektedir.

Kurulum gerektiren ürünlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra kurulum için ürünün ambalajını açmadan size en yakın anlaşmalı servisle irtibata geçiniz. Kurulum gerektiren ürünler (*) mutlaka Yetkili Servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili Servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilmektedir. Kurulum ücreti gerektiren ürünlerde, kurulum ve servis ücreti teknosa.com'a ait değildir. Kurulumu ücretsiz olan ürünlerin detay sayfalarında ücretsiz kurulum bilgisi yer almaktadır.

Sipariş Takibi

Hesabım sayfası içinde bulunan "Siparişlerim" sayfanızdan sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin teslimatı belirtilen sürelerin dışına çıktıysa, Çağrı Merkezimizden (0850 222 55 99) veya İletişim Formundan bize ulaşabilirsiniz.
Sipariş teslimat süreleri aşağıdaki seçeneklere göre belirlenmektedir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişebilir. Siparişinizi Hesabım/Siparişlerim sayfanızdan takip edebilirsiniz.

“Kargo ile Teslimat” seçeneği ile alınan ürünler ortalama 1-3 iş günü içerisinde sevk edilmektedir. Siparişinizin durumunu Hesabım/Siparişlerim sayfanızdan takip edebilirsiniz.