Bebek Telsizi Fiyatları ve Modelleri

2 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi

Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi

339,90 TL
Switel BCE25 Gece Lambalı Bebek Telsizi

Switel BCE25 Gece Lambalı Bebek Telsizi

699,90 TL

Bebek Telsizi

Bebek telsizi ile bebeğinizin her hareketinden haberdar olabilirsiniz. Gün içerisinde ya da bebeğiniz uyurken onun yanında olmayabilirsiniz. Bebeğinizin yanında olmadığınız zamanlar için tasarlanmış bebek telsizleri, bebeğinizin hareket ve seslerini kolay bir şekilde takip edebilmenizi sağlıyor. Böylece gönül rahatlığıyla diğer işlerinizi halledebilir ya da istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Özellikle bebekler uyurken kullanılan bu ürünler ebeveynlerin rahat bir gece uykusu çekmelerine imkân sağlıyor. Kullanımı da oldukça kolay olan bebek telsizleri ebeveynlerin hayatlarını da kolaylaştırıyor. Siz de bebeğinizi kolay bir şekilde takip etmek istiyorsanız bebek telsizi modellerine kategorimiz üzerinden ulaşabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanını sepete ekleyebilirsiniz.

Bebek Telsizleri İle Bir Kulağınız Daima Bebeğinizde

Anne ve babalar her nerede olurlarsa olsunlar gözü ve kulakları her zaman bebekleri üzerinde oluyor. Koruma içgüdüsüne sahip olan ebeveynler çoğu zaman yaptıkları işleri yarım bırakıp sık sık kontrol etme ihtiyacı hissediyorlar. Bebek dinleme telsizi ile bu hisse ve odalar arası mekik dokumaya artık son! Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bebek telsizleri, bebeğiniz ile farklı odalarda olsanız bile onun hareketlerini ve seslerini takip edebilmenize yardımcı oluyor. Oda içindeki sesleri filtreleyerek sadece bebeğinizin sesine odaklanan telsizler ile gün boyu ve gece boyunca bebeğinizi güvenli bir şekilde takip etmenize yardımcı oluyor. Birden farklı modele sahip olan bebek telsizleri birçok farklı marka tarafından üretiliyor. Kademeli ve ışıklı uyarı özelliği sayesinde telsiz sessiz modda bile olsa bebeğin ağlama sesini ışıklı uyarı özelliğinin aktifleşmesiyle rahat bir şekilde fark edebilirsiniz. Tasarım açısından fazla yer kaplamayan ve ergonomik bir yapıya sahip olan bebek telsizleri, dayanıklı bir yapıya da sahip. Şarjlı ya da pilli olarak kullanılan bebek telsizleri farklı seçenekler sunuyor. Uzun saatler boyunca bekleme süresine sahip olan bebek telsizlerinin enerji tasarrufu özelliği de bulunuyor. Telsiz üzerinde yer alan şarj göstergesi sayesinde şarjı bitip kapanmadan şarj edebilirsiniz. Siz de bebek telsizleri ile yaşantınızı kolaylaştırmak istiyorsanız, sayfamız üzerinden modelleri inceleyebilirsiniz. Bebek telsizinin yanında bebeğinizin neler yaptığını da görmek istiyorsanız Bebek Kamerası kategorisinden kamera modellerini inceleyebilir sipariş oluşturabilirsiniz.

Bebek Telsizi Modelleri

Birbirinden farklı ürünler ile öne çıkan bebek telsizi modelleri; analog, dijital ve DECT olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor. Bu üç model arasında en çok kullanılan telsiz modeli olarak analog bebek telsizi modelleri ve DECT telsizler yer alıyor. Frekans yoluyla iletişim sağlayan bu bebek telsizleri, cihaz içerisinde yer alan mikrofon özelliği ile bebeğinizin sesini net bir şekilde size aktarıyor. Analog telsizlerin geliştirilerek teknoloji ile birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan DECT model bebek telsizleri, bulunduğu ortamdaki gürültüyü engelleyerek yalnızca bebeğinizin sesini size aktarıyor. Dijital olarak geliştirilen bu telsizler ses kalitesi olarak daha net ses aktarımı yapıyor. Son zamanlarda ebeveynler tarafından daha çok tercih edilmeye başlayan DECT bebek dinleme telsizi ebeveynlerin birçok ihtiyacını karşılıyor. Her ihtiyaca yönelik bir model bulunan bebek telsizleri çoğunlukla sesleri iletme üzerine tasarlansa da monitörlü bebek telsizleri de yer alıyor. Bu telsizler bebeğinizin sesini duyarken görmenizi de sağlıyor. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bebek telsizi seçmek için sayfamızdaki modellere göz atabilirsiniz. İsterseniz Anne ve Bebek kategorisinden ihtiyacınız olan diğer ürünleri de bakabilir ve tek seferde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bebek Telsizi Fiyatları

Tüm ebeveynlerin ihtiyaçlarına uygun modellere sahip olan bebek telsizleri, bebeğinizin yanında değilken onu takip edebilmenize yardımcı oluyor. Birden fazla marka tarafından üretilen bebek telsizleri şık ve dayanıklı tasarımları ile bulunduğu ortama uyum sağlıyor. Oda içerisinde bebeğinizin sesini net bir şekilde size aktaran bebek telsizleri ile "bebeğim uyandı mı" düşüncelerini ortadan kaldırıyor. Böylece rahat bir işinize devam etmenizi ya da dinlenmenize imkan sağlıyor. Bebek telsizi fiyatları açısından da her ailenin karşılayabileceği bir aralığı bulunuyor. Geniş fiyat skalasına sahip olan bebek telsizlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyaçlarınız ve bütçenize uygun olan modeli sepetinize ekleyebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.