Bas Gitar Fiyatları ve Modelleri

6 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Schecter C-4 SGR Satin Walnut Bas Gitar

Schecter C-4 SGR Satin Walnut Bas Gitar

8.404 TL
Schecter C-4 GT Satin Trans Purple Bas Gitar

Schecter C-4 GT Satin Trans Purple Bas Gitar

31.956,21 TL
SX SJB75/3TS 3-Tone Sunburst Bas Gitar

SX SJB75/3TS 3-Tone Sunburst Bas Gitar

8.144,27 TL
Yeni
Midex MBG410 Üst Segment Gitar 4 Telli Profesyonel Bass Gitar

Midex MBG410 Üst Segment Gitar 4 Telli Profesyonel Bass Gitar

2.990 TL
Yeni
Midex MBG410-AMP 4 Telli Bass Gitar Ve Bass Gitar Amfisi Full Set

Midex MBG410-AMP 4 Telli Bass Gitar Ve Bass Gitar Amfisi Full Set

4.930 TL
SX SJB62+/3TS Bas Gitar (3-Tone Sunburst)

SX SJB62+/3TS Bas Gitar (3-Tone Sunburst)

5.250,92 TL

Bas Gitar

Rock veya metal müzik severlerin en çok ilgi gösterdiği bas gitar modelleri Teknosa ile sizlerle buluşuyor. Farklı marka ve model seçenekleri ile en iyi bas gitarlara ulaşabilirsiniz. Her kullanıcıya uygun özelliklere, tasarımlara sahip olan bas gitar modellerine kategorimiz üzerinden ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Bas Gitar Modelleri ve Özellikleri

Birden farklı model skalasına sahip olan bas gitar çeşitleri, acemi ya da profesyonel fark etmeksizin her kullanıcıya uyum sağlayabiliyor. Birden fazla marka tarafından üretilen bas gitar modelleri rock müzik sektörünün en çok kullanılan enstrümanları arasında yer alıyor. Diğer müzik sektörlerinde de kullanılsa da rock müzik ile özdeşleşen bu gitar modelleri kendi içinde de farklı tarzlara ayrılıyor. Akustik bas gitar modelleri bas gitar çeşitleri arasında yer alıyor. Daha kalın ve alçak ses çıkarıyor. Daha çok jazz, soul, R&B ve rock müzik türlerinde öne çıkan akustik bas gitarlar orkestranın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bunun dışında teknik özelliklerine farklılaşan bas gitar çeşitleri daha çok tel sayısına göre birbirlerinden ayrılıyor. 4 ila 12 tel arasında farklılığa sahip olan bas gitarlar farklı tasarımları da sahip. 4 telli bas gitar modelleri yeni başlayanlar için oldukça uygun modeller arasında yer alıyor. En az nota sayısına sahip olan bu modeller basit özellikler ile tasarlanıyor. Profesyonel kullanımlar için ise 5 telli bas gitar modelleri tercih ediliyor olup ideal rock müzik tınılarını kolaylıkla yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Siz de bas gitar modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Bas Gitar Setleri

Bas gitar seti çeşitleri ile tek bir sipariş ile tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bas gitar kılıfı, amfi, kablo, kulaklık ve akort cihazı ile birlikte gelen gitar setleri tüm eksikliklerinizi tamamlayabilmenize yardımcı oluyor. Genellikle başlangıç düzeyi için tercih edilen bu setler 4 telli bas gitar modellerinden oluşuyor. Bas gitar öğrenim aşamasında ihtiyacınız olan tüm özellikleri sizlere sunuyor. Bas gitar seti içerisinde yer alan gitar modelleri daha çok sade bir tasarım ile karşınıza çıkıyor. Set dışı modeller arasından daha çok vintage tasarımlar öne çıkıyor. Tekli bas gitar modelleri de kılıf ile birlikte geliyor olup bir yerden bir yere götürebilmenize yardımcı oluyor. Siz de bas gitar modelleri veya setlerine Teknosa üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Müzik Enstrüman ve Ekipman kategorisi üzerinden ilgi duyduğunuz farklı enstrüman modellerini inceleyebilirsiniz.

Bas Gitar Fiyatları

Birden farklı marka ve modele sahip olan bas gitar modelleri, özellikleri bakımından birbirlerinden farklılaşıyor. Dolayısıyla bas gitar fiyatları da değişen özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Klasik veya akustik olması yanında tel sayısı ve kalınlığına bağlı olarak da fiyat aralığında değişikliler görülebiliyor. Geniş bir fiyat skalasına sahip olan bas gitar modelleri her bütçeye uyum sağlayabilir bir aralığa sahip. Fiyat aralığını teknik özelliklerinin yanında tasarımları da etkiliyor olup daha profesyonel modellerin alışılmış gitar görüntüsünün dışındaki tasarımları ortalamanın üstünde bir fiyat aralığı görülüyor. Bas gitar setleri de tek gitar modellerine oranla fiyat skalasında değişikliğe neden oluyor. Bas gitar modellerini ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve bütçenize en uygun modeli sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz Hobi ve Eğlence kategorisine göz atabilir ve bas gitar dışında ilgi duyduğunuz hobilerinize uygun ürünleri de rahat bir şekilde inceleyebilir ve sepete ekleyebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.