HEDİYE ÇEKİ KAMPANYA KOŞULLARI

Teknosa.com ve 444 55 99 Tekno Asist Merkezi aracılığı ile yapılan alışverişler karşılığında kazanılan hediye çekleri, sadece teknosa.com ve 444 55 99 Teknosa Asist Merkezi aracılığı ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, Teknosa mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

Hediye çeki sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Hediye çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. Ayni hediye çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.

Hediye çeklerinin kullanım hakkı, hediye çekinin kazanıldığı siparişin onaylanması ile başlar ve geçerlilik süresi 1 yıldır.

Bir alışverişte sadece bir hediye çeki / promosyon kodu / indirim kullanılabilmektedir.

Hediye çekinin bedeli, ürün bedelinin üzerinde ise, nakit iadesi yapılamaz ya da kalan bakiye için ayrıca bir hediye çeki verilemez.

Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş'nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kişi kullanabilir.

Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.

Hediye çeki tutarına KDV dahildir

500 TL ve altı siparişlerde, Kurumsal hediye kartları ile verilen siparişlerde ,Hediye çeki / Promosyon kodu kullanılarak verilen siparişlerde, Hediye çeki kullanılan siparişlerde, özel banka kampanya dönemlerimde, kampanya kartları ile verilen siparişlerde, teknosa.com'a özel Hediye Çeki verilmemektedir.

Hediye Çeki kampanyası 18.03.2014'e kadardır. Bu tarihe kadar kazanılan hediye çekleri, 1 yıl boyunca kullanılabilinir.


Sizin için seçtiklerimiz

AKILLI TELEFON SES VE GÖRÜNTÜ TABLET
 
BİLGİSAYAR BEYAZ EŞYA OYUN KONSOLLARI