TEKNOSA KURUMSAL - İş Fırsatları ve Online Başvuru

İŞ FIRSATLARI VE ONLINE BAŞVURU
İlan detaylarını görmek ve online başvuruda bulunmak için ilgili ilan adının üzerine tıklayınız. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarımızda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

Bu siteyi kariyer.net altyapısı desteklemektedir. Bu site kanalıyla yapılan bütün başvurular sadece Teknosa İnsan Kaynakları tarafından görülür ve değerlendirilir.
STAJ OLANAKLARI
Her yıl lise ve üniversite öğrencilerine hem iş yaşamına uyum süreçlerine katkıda bulunmak hem de deneyim kazanmalarını sağlamak amacıyla staj olanakları veriyoruz.

Meslek Lisesi Öğrencileri
3308 sayılı yasa kapsamında staj yapma zorunluluğu bulunan meslek lisesi öğrencilerine Eylül-Haziran döneminde staj olanağı sağlanmaktadır (). İhtiyaç duyulan stajyer kontenjanı, şirketimiz tarafından belirlenen okullar ile irtibata geçilerek okul yönetimlerine bildirilmektedir. Gelen başvurular incelendikten sonra uygun bulunan stajyer adayları ile ilgili bölüm yetkilileri görüşme gerçekleştirir.

Lisans ve Önlisans Öğrencileri
Stajı süresince sigortası öğrenim gördüğü üniversite tarafından karşılanan lisans ve önlisans öğrencileri için staj dönemi Haziran-Eylül ayları arasındadır. Stajyerlerin bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir.

TEKNOSA Gençlere Destek Veriyor!
Bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak, Üniversite öğrencilerinin iş yaşamına daha iyi hazırlanmaları için ihtiyaçları olan yol ve yöntemler hakkında bilgi aktarmak ve Teknosa’yı tanıtmak amacıyla her yıl “Özgelecek Nasıl Hazırlanır?” eğitimi gerçekleştirilmektedir. Eğitimde, kariyer planlama, özgeçmiş hazırlama ve mülakat teknikleri konularında üniversite öğrencilerinin geleceklerine ışık tutabilecek faydalı bilgiler paylaşılmaktadır.

STAJ BAŞVURULARINIZ İÇİN
Yaz stajı için Mayıs ayı sonuna, kış stajı için ise Ağustos ayı sonuna kadar başvurularınızı ilgili stajyer ilanlarımıza yapabilirsiniz.