TEKNOSA KURUMSAL - GENEL MÜDÜRDEN MESAJ

Necil Oyman

Değerli TeknoSA Dostları,

TeknoSA, yeni yapılanması ve büyüyen hedefleri ile paydaşlarına, sektörüne, ülke ekonomisine ve topluma daha fazla değer katmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Amacımız, teknolojiyi herkes için kolay ulaşılabilir hale getirmek. 2000 yılında 5 mağaza ile yola çıkarken belirlenen bu amaç doğrultusunda, bugün Türkiye’nin 81 ilinde bulunan 300’ün üzerinde mağazamızla müşterilerimize hizmet veren lider teknoloji perakendecisi konumuna geldik. Her geçen gün açtığımız yeni mağazalarla da yaygınlığımızı artırıyoruz.

2013 yılında mağazalarımızı ve teknosa.com sitemizi 210 milyon kişinin ziyaret etmiş olması, %27 büyüme ile sektörün üzerinde büyümemiz ve 3 milyar TL ciroya ulaşmamız, çalışmalarımızın tüketiciler tarafından takdir edildiğinin önemli bir göstergesi.

Bugüne kadar tüketicilerin beklentilerini dikkate alarak pek çok ilke imza attık ve sektörün lideri sıfatıyla yeniliklerin öncüsü olduk. Bu yenilikleri “Herkes için Teknoloji” felsefesi ile hem mağazalarımıza hem teknosa.com’a entegre ettik.

Müşteriyi merkezine alan hizmet odaklı anlayışımız ve bu anlayış çerçevesinde müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında sunduğumuz yenilikçi çözümler ile teknoloji perakendeciliği sektöründe fark yarattık. Fark yaratan hizmetler ile tüketicilerin tercihi olmaya devam edeceğiz.

Dijital dönüşüme en hızlı adapte olan şirketlerden biriyiz. Daha fazla tüketiciye daha fazla kanaldan ulaşmak için ürün çeşitliliğimizi ve hizmet yaklaşımımızı sürekli geliştirirken, TeknoSA’ya erişim noktalarını da her geçen gün çeşitlendireceğiz.

Sektörde artık TeknoSA ile özdeşleşen müşteri odaklı perakendecilik anlayışını derinleştirebilmek için “çoklu kanal” modeli doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacı, müşterinin alışkanlık ve beklentilerine yönelik her kanalda entegre, kesintisiz ve tek deneyim sunmak, diğer bir deyişle müşterilere herhangi bir kanal ile değil, TeknoSA markası ile deneyim yaşatmak olan bu çalışmalarımızı, hayata geçiriyoruz.

Toplumumuzun kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak, teknolojinin imkanlarını herkese sunmak ve bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, spor, çevre gibi birçok farklı alanda uzun soluklu programlar ve sosyal sorumluluk projeleri yürütüyoruz.

TeknoSA’yı sadece bugünün değil yeni nesillerin ve sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da lider markası yapmak için yatırımlarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz.

Sevgilerimizle,

Necil Oyman
TeknoSA Genel Müdürü